reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mój cud mam nadzieję ze sobie rośnie w brzuchu:* mam wizytę 17 i ma być serduszko... cieszę się bardzo ale powiem szczerze ze też i boję, bo przeszłość powraca i chwilami wydaje mi się ze to jest zbyt piękne aby było prawdziwe . A objawów mam nic...totalne zero, nie wymiotuje, cycki nadal wiszą:p tylko brzuch mnie ciągnie i trochę jajnik czasami da znać. Pewnie już masz widoczny brzusio?? Ja to jak miałam już płasko brzuch to teraz po lekach i zastrzykach jak 4-5miesiąc :szok::p
Na pewno wszystko będzie dobrze. Nusisz w to wierzyć :-) a jak Synuś? Dajesz radę się trochę oszczędzać??
A oto my
169be776e15309dbad4180d411442bb3.jpg


Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój cud mam nadzieję ze sobie rośnie w brzuchu:* mam wizytę 17 i ma być serduszko... cieszę się bardzo ale powiem szczerze ze też i boję, bo przeszłość powraca i chwilami wydaje mi się ze to jest zbyt piękne aby było prawdziwe . A objawów mam nic...totalne zero, nie wymiotuje, cycki nadal wiszą:p tylko brzuch mnie ciągnie i trochę jajnik czasami da znać. Pewnie już masz widoczny brzusio?? Ja to jak miałam już płasko brzuch to teraz po lekach i zastrzykach jak 4-5miesiąc :szok::p

A chciałam zapytać ciaza po in vitro ..? Z jakimi zarodkami i którym podejściem ?☺ gratuluje ❤
 
Anett96 a ile czasu Ci się zeszło z tymi badaniami u niego i jak to w ogóle wyglada jak już znajdzie się prawdopodobna przyczyna- są jakieś wlewy, zastrzyki czy coś? Ile czasu to się bierze i po jakim czasie można znów próbować starać się być w ciąży?
Kochana ja dzis wyniki odebralam dopoero i 16go mam wizyte u niego wiec wszystko Ci powiem po[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na pewno wszystko będzie dobrze. Nusisz w to wierzyć :-) a jak Synuś? Dajesz radę się trochę oszczędzać??
A oto my
169be776e15309dbad4180d411442bb3.jpg


Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Super :) widać brzusio ale Ty nadal bardzo szczuplutka jesteś :* ja praktycznie leżę cały dzień, jedynie idrabuamy lekcje razem , a czytać też uczymy się na łóżku ;) mama przejęła obowiązki gotowania a syna uczę samodzielności, nawet sam się zaczął kąpać :D
 
reklama
Do góry