reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak widać słabe one nie były tylko leniuszki w laboratorium za to w brzuszku szybko się zadomowiły :* jak się czujesz??
Cudownie :-) coraz częściej głodna, ostatnio budzę się między 2 a 3 i musze zejść do lodówki bo zasnąć nie mogę [emoji14] nadal wymiotuje, czasami ciągnie brzuch i zaczyna boleć kręgosłup ale wczoraj moje córcie chyba bawiły się w ganianego w moim brzuchu i wszystko inne przestało się liczyć [emoji7]
A jak u Ciebie? Jak Wasz niesamowity cud??:-) piękna historia! Mówiłam że się uda :-)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak to wygląda wizytą u niego proszę powiedz mi ile taką wizytą kosztuje co on robi jakie to koszty ile to wszystko trwa ???
Kochans wizyta kosztuje 150 zl, on zleci Ci badania ktore zrobisz na miejscu, niestety na niektóre czeka sie dosc długo a potem zależy co Ci tam wyjdzie. Moze wystarczy steryd, intralipid, leki ktore bierze Gosia. Najgorsza opcja sa szczepienia bo to sa 3 dawki co 3 tygodnie, po serii powtarza sie badanie czy dobrze zareagowalas wiec to trwa ale warto to sprawdzic, szkoda tracic zarodków. Ja tez bałam sie ile to trwa ale na prawde to zlecialo. Potem polecielismy na wczasy i podchodzilam do transferu. Koszt badan to ok 3 tys zl
 
Cudownie :-) coraz częściej głodna, ostatnio budzę się między 2 a 3 i musze zejść do lodówki bo zasnąć nie mogę [emoji14] nadal wymiotuje, czasami ciągnie brzuch i zaczyna boleć kręgosłup ale wczoraj moje córcie chyba bawiły się w ganianego w moim brzuchu i wszystko inne przestało się liczyć [emoji7]
A jak u Ciebie? Jak Wasz niesamowity cud??:-) piękna historia! Mówiłam że się uda :-)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój cud mam nadzieję ze sobie rośnie w brzuchu:* mam wizytę 17 i ma być serduszko... cieszę się bardzo ale powiem szczerze ze też i boję, bo przeszłość powraca i chwilami wydaje mi się ze to jest zbyt piękne aby było prawdziwe . A objawów mam nic...totalne zero, nie wymiotuje, cycki nadal wiszą:p tylko brzuch mnie ciągnie i trochę jajnik czasami da znać. Pewnie już masz widoczny brzusio?? Ja to jak miałam już płasko brzuch to teraz po lekach i zastrzykach jak 4-5miesiąc :szok::p
 
reklama
Do góry