reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Na mnie po działało. Zaczęłam brać w połowie lipca, skończyłam przed procedurą (w listopadzie). Nawyków żywieniowych nie zmieniałam i schudłam 10 kilogramów. Nie było to zbyt widoczne, bo mam dużą nadwagę. Procedura + 4 miesiąc = właśnie wróciłam do poprzedniej wagi :(
Zostało mi sporo saszetek, mogę Ci oddać (prawie dwa opakowania).

To ja chętnie odkupie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cudownie :-) coraz częściej głodna, ostatnio budzę się między 2 a 3 i musze zejść do lodówki bo zasnąć nie mogę [emoji14] nadal wymiotuje, czasami ciągnie brzuch i zaczyna boleć kręgosłup ale wczoraj moje córcie chyba bawiły się w ganianego w moim brzuchu i wszystko inne przestało się liczyć [emoji7]
A jak u Ciebie? Jak Wasz niesamowity cud??:-) piękna historia! Mówiłam że się uda :-)

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

A czy dla dobra ogółu mąż nie może wtargać lodówki na gore? ;) co się będziesz tłuc po nocy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nadal nic:/;(
fff0aff08c76c7b1bda72ddb10c67d70.jpg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom

Nienawidzę tego portalu, też mi nerwów napsuł ;(
Wytrwałości!!! My tu wszystkie trzymamy kciuki. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
hahaha :D ja tak opowiadam mojemu o dziewczynach którym się udało w GynC. Między innymi o @misis188 kiedyś dużo opowiadałam.
I siedzimy w klinice na korytarzu i on tak nagle: Ty a która to tak zachwala dr G?
Ja mówię, że misis.
A on: Ha!! no właśnie!! Bo to pewnie jest dr G! Zalogował się na Wasze forum i sam siebie zachwala.
@misis188 kochana nie obraź się :D:D :* A jeśli jesteś dr G to dobrze Ci idzie udawanie kobiety :p

To myślę ze ten Pan paśnik też się tu loguje jak Was czytam. ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana,
Bardzo mi przykro :(((( to był pierwszy raz???
Nie chcę Cię uspokajać bo wiem jak ch..... się czujesz, ale mi pan doktor powiedział, że takie rzeczy się zdarzają z tym jajem pustym i z ciążą biochemiczną i za drugim razem po prostu może być wszystko dobrze. Tak też jest w naturze, że jak się trafi zarodek genetycznie słaby nasze ciała odrzucają.
Miałyśmy pecha.....

Ja też mam kijowy dzień.....
U mnie się teraz okazało, że podwójnego pecha mam - bo puste jajo okazało się waleczne bez leków i dwoma błędnymi zarodkami ledwo dyszącymi ;( często jest tak, że jednak ten jeden zarodek jest ok, a u mnie oba błędne, wcześniej to było tylko puste jajo....

Strasznie nie chce isc do szpitala (boje się mechanicznej interwencji), ale jeśli do przyszłego tygodnia nie poronie to już nie można ryzykować.

Ale trzeba to jak najszybciej załatwić i szykować się na następne poprawne jajeczka. ;))))))

Walczymy dalej!!!!!




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zazdroszcze Ci sily kobito

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj kochana!!!
Ja na forum jakieś dwa tygodnie. Ja dopiero zaczęłam swoją przygodę, pierwsza próba za nami nieudana, czekam na poronienie. Zamierzam próbować do skutku - mamy dwa samochody i mieszkanie do opchnięcie jeszcze jak coś. ;)
Jest tutaj nas bardzo dużo, wszystkie bardzo się wspierają, a jest kilka, które mają ogromną wiedzę i ja się tu już bardzo dużo nauczyłam, dzięki czemu wiem jakie pytania będę zadawać przy kolejnym podejściu.
Jest trochę tu niepowodzeń, ale ostatnio bardzo dużo sukcesów i trochę cudów... ;)
Pozdrawiam ;) ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A mieszkanie to nie jest przypadkiem banku?[emoji6]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry