reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja tez mam wizytę 16 w sprawie stymulacji , tez chyba zwiększy dawki albo zmieni leki . A Ty co brałaś ? To Twoja pierwsza stymulacja była , ile jajek wychodowalas ?
To będzie moja trzecia stymulacja. Przy pierwszej na krótkim protokole uzyskałam tylko 3 kumulusy w tym jedną dojrzałą komórkę i przyjmowałam przez 7 dni menopur po 200 j. w Drugiej stymulacji przy długim protokole uzyskałam 8 kumulusów w tym 3 dojrzałe komórki, przyjmowałam dawki 300j. menopuru przez 4 dnia a potem przez 6 dnia 225 j. Teraz nie wiem jak będzie.
 
reklama
Hej :)..byłam dzisiaj w Mławie, żeby osobiście odebrać wynik, a tam okazuje się, że ktoś przekazał złe informacje Paulince P I mój prawdziwy wynik to 510,2 - 11 dpt. Tez nie jest źle, ale byłam bardzo zdenerwowana. Okazuje się, że w Żurominie mieli awarię i Toruń się tym zajął. I jak tu się nie denerwować...
z zuromina az do Torunia ? szok bo przeciez sa jeszcze inne miasta po drodze :D
 
Niby za godzinę ale nie wiem z rana miałam dreszcze i było mi zimno teraz poce się jak skunks... Wrrttt

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chociaż pogoda zachęca do spacerów w słońcu chyba z 25 stopni a w samej kuchni sauna
9cb077e09ddcd2840fe63037ba9474dc.jpg


Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
4d7cb7d1e90c5514c912c0fe51bde986.jpg


Ladies - a to ktoś łykał? Wlasnie przeczytałam, ze to dobre dla PCO?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na mnie po działało. Zaczęłam brać w połowie lipca, skończyłam przed procedurą (w listopadzie). Nawyków żywieniowych nie zmieniałam i schudłam 10 kilogramów. Nie było to zbyt widoczne, bo mam dużą nadwagę. Procedura + 4 miesiąc = właśnie wróciłam do poprzedniej wagi :(
Zostało mi sporo saszetek, mogę Ci oddać (prawie dwa opakowania).
 
Do góry