reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A o co chodzi z ta refundacja? Pewnie już było ale nawet nie mam jak wyszukać :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Jeśli jesteś w zusie do leki do symulacji masz refundowane - dostajesz receptę z Rka. Wtedy są już mega drogie a nie zabójczo drogie. PiS zniósł refundację procedur ale refundacja leków a razie została.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aktualnie 3 lata i 4 miesiące po operacji, endomęda w 3 stopniu i nieoperacyjny guz endometrialny. A mimo to 18tc [emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
O mamo!!!!! No to pocieszylas mnie :D
A jak podchodzilas? Za ktorym razem sie udalo? Jaki protokol itp? Opisz prosze swoja historie jak bedziesz miala chwile, bo jestes moim swiatelkiem w tunelu.
Ja mam III stopien. Na razie 2 transfery nieudane.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli jesteś w zusie do leki do symulacji masz refundowane - dostajesz receptę z Rka. Wtedy są już mega drogie a nie zabójczo drogie. PiS zniósł refundację procedur ale refundacja leków a razie została.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Na wszystkie procedury? CZy na jakaś ograniczona liczbę ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny gratuluje Wam z calego serca!!
@dżoasia bardzo mi przykro, nie tak mialo byc... Ale wierze, ze bedziesz mamusia, a wlasciwie jestem pewna!

Dla mnie ten dzien jest najpiekniejszy gdyz uslyszalam dzis serduszko ❤️
Dzidzius ma sie swietnie. Transfer robil dr Grettka
@dżoasia decyzja nalezy do Was, ale ja na Waszym miejscu umowila bym sie na wizyte do Gyncentrum ✊
Gratulacje serduszka ❤️
 
reklama
Do góry