reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Każdy mówi bardzo oględnie 'bardzo drogie leki', czy możecie mi chociaż trochę przybliżyć ile kosztują np te zastrzyki do stymulacji ? Nie pamiętam jak się nazywają
Mnie przy ostatniej procedurze leki do stymulacji kosztowaly cos ok 4 tys zl, szlam krotkim protokolem i juz 11dc mialsm punkcje a z lekow miałam gonal f i menopur
 
reklama
O kurcze to bardzo dużo. Ja patrzyłam na stronie, że ICSI kosztuje 6 tysięcy, więc cała reszta to leki? My też nierefundowane, bo mieszkamy za granicą. Możliwe, że spotkamy się :D My około 20 lipca pewnie, zależy jak miesiączka zechce przyjść
Z mezem osobno badania to 2500 zl. sa jeszcze dodatki jak kleje dla zarodkow to tez jakues 500 zl stymulacja z refundacja to ok 1500 zl leki po transferze to 800 zl miesięcznie
 
Kochane smigam spać dzisiaj jestem cała sprzecznych uczuć , bo przy poprzednim crio piersi mega bolały a teraz prawie wogole a podbrzusze boli jak na @ nie jestem zbytnio senna jak wtedy i nie mam zbytnio apetytu, nie wiem co będzie jeśli nam się nie uda nie mamy więcej eskimoskow a na nową procedurę nas nie stać , Idę spać bo zaraz się porycze Masakra dzisiaj tym bardziej że M na służbie;:)/

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi "nasz" lekarz mówił że bez refundacji około 3 tysięcy złotych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko zalezy od protokolu, ilosci lekow i dlugosci stymulacji. Ja 2crazy placilam w calosci za leki i to zawsze byla kwota ok 4 tys zl z tym.ze ja dobrze reaguje na leki i nie kluje sie długo..przy dlugim protokole gdy dochodza Ci inne zastrzyki czy przy dluzszej stymulacji koszty sa na prawde wysokie jak na nasze Polskie zarobki
 
Tak mi kazał że względu że u mnie nie był problem z zagrożeniem a z utrzymaniem babla

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale czy mamadha skoro ma ten kwas niby od 13 tc sie je powinno brac... ja z lekow do transferu i po tranferze takich dla dzidzi to bralam kwas foliowy 15 mg i wit d4000.
 
Z mezem osobno badania to 2500 zl. sa jeszcze dodatki jak kleje dla zarodkow to tez jakues 500 zl stymulacja z refundacja to ok 1500 zl leki po transferze to 800 zl miesięcznie
U mnie koszt lekow po transferze siegal prawie 3 tys zl miesiecznie(lutinus, prolutex, neoparin, estrofem, duphaston i nie wiem czy coś tam jeszcze bylo)
 
Wszystko zalezy od protokolu, ilosci lekow i dlugosci stymulacji. Ja 2crazy placilam w calosci za leki i to zawsze byla kwota ok 4 tys zl z tym.ze ja dobrze reaguje na leki i nie kluje sie długo..przy dlugim protokole gdy dochodza Ci inne zastrzyki czy przy dluzszej stymulacji koszty sa na prawde wysokie jak na nasze Polskie zarobki

Jak myślisz o ile wyższe moga być niż te 3-4 tysiace?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak myślisz o ile wyższe moga być niż te 3-4 tysiace?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana to zalezy od tego jakie leki będziesz miec, jakim protokolem pojdziesz, jakie dawki. Ja mualam po 150 gonalu f i 150 menipuru. Ale tak myske ze nie powinny kosztowac wiecej niz 6 tys przy dlugim protokole ale to pi prostu mi sie wydaje. Ja tak jak Ci pisalam dobrze reaguje na leki i u mnie stymulacja nie trwala długo.
 
reklama
Do góry