reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny ja sie lecze w gamiecie kielce u dr Ziolkowskiego. mieszkam w norwegii i tam odmowiono nam leczenia ze wzgledu na wzwb.maz jest nosicielem. na czas leczenia dostalam zwolnienie lekarskie z pozwoleniem pobytu w Polsce i pokrycie kosztow ivf. tym bardziej mam ogromny stres,ze cos jest nie tak. tym bardziej,ze do piatku jeszcze 2 dni, a lekarz jeszcze dzis podal gonal 150, merional 150 i cetrotide.ja nie wiem,ale do piatku to one ponad 30 mm beda miec:(trzymajcie kciuki,aby do piatku;(
 
reklama
Niuska trzymam kciuki za piątek. Choć te Twoje pęcherzyki ogromne, ja dostałam pregnyl jak miały największe 17-18 mm i te po punkcji były dojrzałe, te po 14-15 mm były niedojrzałe. U Ciebie to aż 27 mm :szok: Zapytaj może lekarza dlaczego tak długo z punkcją czekał.

Elona to może rzeczywiście w nowej klinice, nowy lekarz spojrzy inaczej na Wasz przypadek i się uda :tak:, czego Tobie ogromnie życzę.
 
Wiesz , Elona ja myślę , ze chyba niejednokrotnie to kwestia przypaku (dobrze dobrane leki , wszystko dograne w czasie itp)może jakiejs opatrzności , nie dziwię Ci się , ze chcesz spróbować gdzie indziej , ale z drugiej strony oni juz Cię znająsz , wiesz jak reagujesz , więc może porozmawiaj szczerze z nimi , zeby z tego wyciagnęli jakieś wnioski. Ostatecznie decyzję jednak i tak musicie podjąć sami ,, trzymam kciuki za Was:)
 
Jejciu, ale smutno sie zrobilo......Gleboko wierze jednak w to, ze wszystko sie ulozy! Gizas czekam z niecierpliwoscia, nie martw sie ja tez mialam jakies dziwne plamienia.
 
Ja też czekam z niecierpliwością:tak: Pojadęo 8 rano, do 9 pobiorą no i po 4 godzinach ma być wynik, robię w Diagnostyce to będę mieć online, dzięki Bogu nie muszę odbierać osobiście, tylko na spokojnie w domu, choć pragnę płakać ze szcześcia nie z innego powodu.
Dorex o której masz wynik?
Anusiak Ty już powinnaś mieć czy jeszcze czekasz?
 
reklama
Anula2501, w styczniu minie 13 lat od mojej operacji. Mnie operowano w Warszawie w Szpitalu Wojskowym i to jedyne szczęście w nieszczęściu, bo operacja odbyła się przez zatokę klinową, a Gdańsku czekałaby mnie trepanacja. Niestety w tamtych czasach endokrynologia na Pomorzu raczkowała i dość długo trwało zdiagnozowanie mnie. Mam wrażenie, że teraz wcale nie jest lepiej, ale trafiłam do naprawdę dobrego endokrynologa, który prowadzi mnie już 4 lata.

Najśmieszniejsze było to, że po wybudzeniu się po operacji zobaczyłam opatrunek na nodze i coś mi się nie zgadzało - operacja na głowę, a ja mam zaklejone udo:-) Moczówki pozbyłam się jakiś rok po operacji i do dzisiaj, odpukać, nie wróciła. Gorzej było z depresją, bo niby nic mnie nie bolało, a dusza krwawiła. Ale tak to już jest przy czynnie hormonalnie guzach.
1,5 roku temu moja rezerwa wynosiła 9,8, a po elektrokauteryzacji spadła do 4,5. Ale to chyba jeszcze dobry wynik?

Ja też myślę, że damy radę, nawet na 200%.
Trzymaj się cieplutko.
 
Do góry