reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Lucy super!

dr Karwacka leczy w Invimedzie w Warszawie na Mokotowie:)))

Mam pytanie do dziewczyn, które biorą clexane- macie recepty z klinik? Refundowane są? Bo mam rozbieżne dane...
 
reklama
Lekarz stwierdził , że mogą mnie boleć , ale ja o dziwo nie mam żadnych dolegliwośći , a kolejne usg jak mój lekarz wróci z urlopu , mam sie umówić , wówczas mówił ,ze 2 tygodnie pd pozytywnej bety , czyli w moim przypadku gdzieś pod koniec miesiąca. To twój zarodek był większy , ja dziś mam 19dpt , nie moge doczekać się serduszka , daj znać w sobotę , czy u Ciebie juz będzie.
 
elona-ja jestem od dr Mrugacza, to moje 1 podejście, jakby nie on to nie miałabym już obu jajowodów, chociasz musiałam jeździć na wizyty 600km było warto. Ja szczerze klinikę bocian i dr polecam.
anula, lawendowy sen-czytając wasze przeżycia zamarłam. Ale dzielne z was dziewczyny, podziwiam. Jesteście świetne i na pewno się wam uda i będziecie wspaniałymi mamami
kinga-bardzo Ci współczuję, musi to być straszne stracić tak bliska osobę, tule Cie mocno...
 
Madzialenak,a Ty to mało przeszłaś? Też swoje przeżyłaś. Ale dobrze, że Cię wola walki nie opuszcza. Super postawa!
Zobaczysz, Tobie też się uda. Już zaciskam mocno kciuki:-)

Lucy, ale super wiadomość. Gratulacje!
 
Dorex superrrrrr:tak::-D! może wreszcie wszystko się odczarowało i teraz będziemy się cieszyć wyłącznie dobrymi wiadomościami czego Wam wszystkim i sobie życzę:tak:.
 
Lucy, przefantastycznie i cudwnie!!! Gratuluje ponownie i cieze sie bardzo razem z Toba. :-) Taka mala kropeczka a tyle w niej cudu i radosci :-)
 
reklama
Do góry