reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
dziewczyny, dzwonilam po wyniki ponownie i pani mi powiedziala, ze ''dopiero wczoraj'' robilam i najszybciej beda jutro!!!!!!!!!
ja mam zle przeczucia co do wyniku,ale zobaczymy
Dorex3 a jak tam u Ciebie?
 
Właśnie wróciłam z usg , jest jeden zarodek. Nie mogę się nadziwić , ma 2,1 mm , a ja juz nie mogę się doczekać kolejnego usg , bo wtedy powinnam juz usłyszeć serce. Z pozostałych rzeczy , to jajniki mam bardzo powiększone , niby to normalne po stymulacji. Szok.
 
Lucy super!!! Gratulacje, że zarodeczek zagnieżdził sie tam gdzie powinien i ładnie urósł. Mi w 15 dpt. usg wykazało, że zarodeczek ma 3 mm :-) Powiększone jajniki to norma. Ja mam to samo - jeden z pęcherzyków ma nawet 5 cm. Nie wiem jak długo będą w takim stanie. A czy bolą cię jajniki? Mnie pobolewają :sorry: Wtedy od razu zaczyanm się stresować. Kiedy masz kolejne usg serduszkowe?
 
reklama
Do góry