reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za trzymane kciuki i dobre słowa.:) Tak, martwię się bardzo bo zdaje sobie strawę jaka długa droga jeszcze przede mną... @zylwia Twoją historię znam i bardzo ucieszyło mnie jej szczęśliwe zakończenie:) Twoje połówkowe to formalność:) @Biedroneczka83 mam 28 lat :) Wizytę mam na godzinę 11 także przynajmniej nie będę musiała całego dnia czekać... teraz to przeraża myśl że pójdę dziś spać, jutro się obudzę i lecę na badania... eh!:( Smęcę dziś, małż nie chce mnie słuchać mówiąc że wszystko będzie dobrze bo jak ma być..? Hm, skąd on wie?:confused::confused:
Mój maz tez ni chce słuchać narzekań i mowi ze sie pomartwimy jak bedzie problem hehe
 
Dziewuchy [emoji6]pierwszy zastrzyk za mną . Ale stres myslalam ze padnę ... do teraz mam nogi jak z waty [emoji23][emoji23]. Teraz tylko czekać czy moje jajca się obudza do życia [emoji6].
P. S cały dzień w biegu nawet nie mam kiedy poczytać co u Was . Mam nadzieje ze same dobre wiadomości krążyły przez cały dzień [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry