reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewuchy [emoji6]pierwszy zastrzyk za mną . Ale stres myslalam ze padnę ... do teraz mam nogi jak z waty [emoji23][emoji23]. Teraz tylko czekać czy moje jajca się obudza do życia [emoji6].
P. S cały dzień w biegu nawet nie mam kiedy poczytać co u Was . Mam nadzieje ze same dobre wiadomości krążyły przez cały dzień [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Teraz już tylko do przodu... [emoji6] mnie kłuł M i to była dla niego najlepsza pora dnia...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny... mam stres. Jutro te prenatalne a już dziś nie mogą mi z głowy wyjść... kopyta ogolone, ale jakoś myśli wcale nie mniej przez to. Poratujcie czymkolwiek bo oczy bolą od czytania informacji o badaniach... Pal licho informację o płci ale żeby dzidziuś był zdrowy... dopytam czy Wy też miałyście możliwość nagrania badania na płytę DVD? U nas to możliwe za dodatkowe 20 zł. Poratujcie...:(

PRZESTAŃ CZYTAĆ!!!!!
A jak już musisz czytać, to poczytaj Pudelka :p
 
Teraz już tylko do przodu... [emoji6] mnie kłuł M i to była dla niego najlepsza pora dnia...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Mój tez chciał mnie kłuć ale jakos wolalam sama to zrobić ... tymbardziej ze to mój pierwszy raz [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja nadal ze swoim tematem. Powiem szczerze ze czuje się trochę olana przez klinikę bo gdyby nie Wy i te wszystkie informacje to nie wiedziałabym co mam w ogóle robić.
Przypomnę moja historie :) 10.03 zaczęłam krwawić, samoistne poronienie. 16.03 byłam na usg i lekarz powiedział ze jest ok z tym ze widzi jakaś szczelinę prawdopodobnie trochę krwi. 17.03 zrobiłam bete 383. W pon 19.03 znów pojawiło się brązowe plamienie i śluz lekko czerwony- sorry za dokładność :D nie ma tego dużo ale jednak jest i tu pytanie czy to może się dalej oczyszczać? Czy coś może być nie tak? Wizytę u gin mam dopiero na czwartek asekuracyjnie, a mój lekarz z kliniki jest na urlopie i nie mam kogo zapytać :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja nadal ze swoim tematem. Powiem szczerze ze czuje się trochę olana przez klinikę bo gdyby nie Wy i te wszystkie informacje to nie wiedziałabym co mam w ogóle robić.
Przypomnę moja historie :) 10.03 zaczęłam krwawić, samoistne poronienie. 16.03 byłam na usg i lekarz powiedział ze jest ok z tym ze widzi jakaś szczelinę prawdopodobnie trochę krwi. 17.03 zrobiłam bete 383. W pon 19.03 znów pojawiło się brązowe plamienie i śluz lekko czerwony- sorry za dokładność :D nie ma tego dużo ale jednak jest i tu pytanie czy to może się dalej oczyszczać? Czy coś może być nie tak? Wizytę u gin mam dopiero na czwartek asekuracyjnie, a mój lekarz z kliniki jest na urlopie i nie mam kogo zapytać :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Sadze ze to jeszcze trwa. Dopoki wydzielina nie pachnie brzydko a bol jest wzgledny ( jesli wystepuje) to nie masz powodow do zmartwien. pewnie endo dopiero sie zluszcza bo to nie jest takie szybkie
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja nadal ze swoim tematem. Powiem szczerze ze czuje się trochę olana przez klinikę bo gdyby nie Wy i te wszystkie informacje to nie wiedziałabym co mam w ogóle robić.
Przypomnę moja historie :) 10.03 zaczęłam krwawić, samoistne poronienie. 16.03 byłam na usg i lekarz powiedział ze jest ok z tym ze widzi jakaś szczelinę prawdopodobnie trochę krwi. 17.03 zrobiłam bete 383. W pon 19.03 znów pojawiło się brązowe plamienie i śluz lekko czerwony- sorry za dokładność :D nie ma tego dużo ale jednak jest i tu pytanie czy to może się dalej oczyszczać? Czy coś może być nie tak? Wizytę u gin mam dopiero na czwartek asekuracyjnie, a mój lekarz z kliniki jest na urlopie i nie mam kogo zapytać :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj :* jeszcze się oczyszcza ,sprawdzasz czy beta spada ? Ja nigdy nie miałam takiego przypadku ale wiem , że dziewczyny sprawdzają czy spada do 0 albo 2 bo to jest bardzo ważne żeby później żadnych komplikaji nie było ..
 
Do góry