reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agniecha jestesmy w tym samym wieku. Druga procedura udana. 4 miesiace liczac od pierwszej wizyty mialam zalecone przez lekarke duze dawli wszystkich mozliwych antyoksydantow plus dhea ktore poprawia jakosc komorek jajowych. Poza tym masaze i akupunkture w trakcie stymulacji drugiej. Udalo sie za 2 razem . Rozwazalam 5 procedur . Niby z komorkami tez nie mam problemu ale mialam nadzoeje ze uda sie z moimi. Jedna procedura to noc tak naprawde. Czy 30 latka czy czterdziestolatka to i tak w sumie loteria. Mialas jakies" dopalacze " dla komorek przed stymulacja i w trakcie ?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
@aga06 - nie nic z silnych dopalaczy - tylko witamin stos. Mama dha premium plus, kwas foliowy , omega 3 , wiesiołek, wit D3 , wapń i magnez, koenzym Q10 , cynk, betakaroten +wit E i nic wiecej. A co Tobie Pani dr zaleciła? Moze podpowiem swojemu dr.
 
Dziewczyny... mam stres. Jutro te prenatalne a już dziś nie mogą mi z głowy wyjść... kopyta ogolone, ale jakoś myśli wcale nie mniej przez to. Poratujcie czymkolwiek bo oczy bolą od czytania informacji o badaniach... Pal licho informację o płci ale żeby dzidziuś był zdrowy... dopytam czy Wy też miałyście możliwość nagrania badania na płytę DVD? U nas to możliwe za dodatkowe 20 zł. Poratujcie...:(
Kochana widzę , że bardzo się martwisz .. Ja na prenatalne się tak nie martwiłam jak teraz na polowkowe w kwietniu :( musisz być dobrej myśli! Wiem , że łatwo mi mówić...
Ja miałam na pendrive tak jak @Oczekiwanie2017 bo miałyśmy w tej samej klinice ;)
O której masz wizytę ?
My tu trzymamy kciuki wszystkie za Ciebie !
✊
 
A jakie antyoksydanty mialas?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Coq10 300mg. Vit c 3000 . Bralam nawet do 5000 . Vit d3 4000 . Wit b12 standardowa dawka . Vit b6 100 mg. Plus : dha conajmniej 300mg . Dhea 75mg. Jodid 150 mg. Kw. Foliowy 5mg. Sama dokupilam aminokwasy lizyne i arginine . Chyba wsio. Przed druga procedura byl scatching endo. I od poczatku stymulacji akupunktura i masaze jajnikow na ukrwienie. Wszystkie te leki byly brane od poczatku stymulacji pietwszej. W sumie zanim byla druga procedura to bralam to juz ok 4 miesiecy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dzis bylam.na wizycie i u mnie byl tez krwiak.jak ciaza a dzis gin powiedzial ze o polowe mniejszy - lezenie sie oplacilo ale psycha siada od tego lezenia juz 2 miesiac non stop lezing tylko ma siku ;/. I mimo ze sie zmniejszyl to i tak jeszcze trzeba polezec aby sie caly wchlona bo na usg jak gin pokazal to dla mnie i tak spory. 3 mam.i za ciebie kciuki ja prenatalne mam za 3 tygodnie i tez sie boje cholernie
Falus myślałam dzis o Tobie, super, ze sie zmniejszył!!! Nawet nie mow o leżeniu, tez mam tak dosc, wręcz mam napady złości. Oby jak najszybciej minęło. Trzymaj sie ps. sporo czytam książek i czas leci.
 
@aga06 - nie nic z silnych dopalaczy - tylko witamin stos. Mama dha premium plus, kwas foliowy , omega 3 , wiesiołek, wit D3 , wapń i magnez, koenzym Q10 , cynk, betakaroten +wit E i nic wiecej. A co Tobie Pani dr zaleciła? Moze podpowiem swojemu dr.
. Bralas dopalacze tylko wszystko zalezy od dawek i jak dlugo. U nas dodatkowo byl problem ze slabym nasieniem . No i zero uzywek . Ja nie pale ale darowalam sobie jakikolwiek alkohol. :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana widzę , że bardzo się martwisz .. Ja na prenatalne się tak nie martwiłam jak teraz na polowkowe w kwietniu :( musisz być dobrej myśli! Wiem , że łatwo mi mówić...
Ja miałam na pendrive tak jak @Oczekiwanie2017 bo miałyśmy w tej samej klinice ;)
O której masz wizytę ?
My tu trzymamy kciuki wszystkie za Ciebie !
✊
Zylwia myślałam, z te połówkowe to taka formalność...
 
reklama
Coq10 300mg. Vit c 3000 . Bralam nawet do 5000 . Vit d3 4000 . Wit b12 standardowa dawka . Vit b6 100 mg. Plus : dha conajmniej 300mg . Dhea 75mg. Jodid 150 mg. Kw. Foliowy 5mg. Sama dokupilam aminokwasy lizyne i arginine . Chyba wsio. Przed druga procedura byl scatching endo. I od poczatku stymulacji akupunktura i masaze jajnikow na ukrwienie. Wszystkie te leki byly brane od poczatku stymulacji pietwszej. W sumie zanim byla druga procedura to bralam to juz ok 4 miesiecy.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry