reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Witaj :* jeszcze się oczyszcza ,sprawdzasz czy beta spada ? Ja nigdy nie miałam takiego przypadku ale wiem , że dziewczyny sprawdzają czy spada do 0 albo 2 bo to jest bardzo ważne żeby później żadnych komplikaji nie było ..

Myśle ze sprawdzę teraz w piątek czyli po tygodniu jak to wyglada, to będzie już moja 6 beta w ciągu miesiąca :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj :* jeszcze się oczyszcza ,sprawdzasz czy beta spada ? Ja nigdy nie miałam takiego przypadku ale wiem , że dziewczyny sprawdzają czy spada do 0 albo 2 bo to jest bardzo ważne żeby później żadnych komplikaji nie było ..

Dziękuje :) Takie inf powinien przekazywać lekarz, a nie człowiek siedzi i się zamartwia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sadze ze to jeszcze trwa. Dopoki wydzielina nie pachnie brzydko a bol jest wzgledny ( jesli wystepuje) to nie masz powodow do zmartwien. pewnie endo dopiero sie zluszcza bo to nie jest takie szybkie

Dziekuje[emoji8] takie inf powinien przekazywać lekarz a nie człowiek siedzi i się zamartwia


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle wam jeszcze powiem w temacie heparyny, ze przed styczniowym transferem po 1cb i poronieniu w 5tc dostalam od.mirka.bez.problemu refundacje na clexane, jeszcze przed transferem. A krzysiu mi dzisiaj powiedzial, ze z R mi wypisze jak.beta.bedzie dodatnia. Wiec nie czaje pisowskich ciulow i sposobu refundacji tego leku. Toż przeciez dla nich ciaza jest od poczecia, w momencie transferu to juz dziecko przecież jest

No, kochana - na sztucznym cyklu to estrofem jest tylko po to, żeby stymulować wzrost endometrium. Jak będzie rosło szybko to ni chu chu się nie wyrobisz. Niektóre dziołchy mają transfery w 10-12dc już... Ja miałam 19,17 i teraz 20 dc transfery
Asiu jesteś już po transferze :)?
 
reklama
Do góry