reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
A przy wieku 39 lat rowniez szande na ciaze z mojej komorki to 3-7%? Lekarz Ci podal ta cyfre?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
Przy wieku 39 lat szanse sa ok 10- 12 15 %.mi lekarka . Granica taka wazna jest wiek 42 lata. Spada plodnosc i jakosc komorek. Mi lekarka mowila w wieku 41 lat ze mam statystycznie ok 10 do 12 % szans przy in vitro. W nast roku juz mowila o ponizej 10 %. Ale u mnie sie na szczescie udalo za 2 razem z moich komorek . Tez rpzwazalam dk ale po 3cim razie nieudanym .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A kolejna panienka porzuciła dziecko. Oknie życia. Wiem wiem nie mi to oceniać, ale kurde jaki świat jest nieprawiedliwy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Swiat jest niesprawiedliwy ale na dobra sprawe nie wiadomo co nią kierowalo i dzieki jej decyzji malenka pewno za niedlugo trafi do rodzicow ktorzy ja pokochają. Nie popieram ale tez nie neguje. Noz w kieszeni mi sie otwiera na te co zostawiają na smietniku czy w innym miejscach zostawiając dziecko na smierc a tu mała ma szanse na szczesliwe zycie
 
A kolejna panienka porzuciła dziecko. Oknie życia. Wiem wiem nie mi to oceniać, ale kurde jaki świat jest nieprawiedliwy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak. Nie jest sprawiedliwy. Ale szczęście w nieszczęściu, że dziecko zostało przekazane do tego okna. Tyle się słyszy o znęcaniu nad dzieckiem, o zaniedbaniu, narażaniu na niebezpieczeństwo. Kto wie, czy oddanie do okna nie było najlepszym, co matka mogła zrobić.
 
@anett96 to jednak około 3 lata wiekiej jesteś młodsza , a to dużo - moje amh z listopada 1.96 niby nie jest źle - czemu to wszystko takie porypane
Agniecha jestesmy w tym samym wieku. Druga procedura udana. 4 miesiace liczac od pierwszej wizyty mialam zalecone przez lekarke duze dawli wszystkich mozliwych antyoksydantow plus dhea ktore poprawia jakosc komorek jajowych. Poza tym masaze i akupunkture w trakcie stymulacji drugiej. Udalo sie za 2 razem . Rozwazalam 5 procedur . Niby z komorkami tez nie mam problemu ale mialam nadzoeje ze uda sie z moimi. Jedna procedura to noc tak naprawde. Czy 30 latka czy czterdziestolatka to i tak w sumie loteria. Mialas jakies" dopalacze " dla komorek przed stymulacja i w trakcie ?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny... mam stres. Jutro te prenatalne a już dziś nie mogą mi z głowy wyjść... kopyta ogolone, ale jakoś myśli wcale nie mniej przez to. Poratujcie czymkolwiek bo oczy bolą od czytania informacji o badaniach... Pal licho informację o płci ale żeby dzidziuś był zdrowy... dopytam czy Wy też miałyście możliwość nagrania badania na płytę DVD? U nas to możliwe za dodatkowe 20 zł. Poratujcie...:(
Oj kochana widzę, ze przezywasz to co ja. Prenatalne za 2 tygodnie a ja mysle non stop o nich. Plus moja udręka ten krwiak. Pocieszę Cie ze większość (znaczna) wychodzi dobrze.
 
Dziewczyny... mam stres. Jutro te prenatalne a już dziś nie mogą mi z głowy wyjść... kopyta ogolone, ale jakoś myśli wcale nie mniej przez to. Poratujcie czymkolwiek bo oczy bolą od czytania informacji o badaniach... Pal licho informację o płci ale żeby dzidziuś był zdrowy... dopytam czy Wy też miałyście możliwość nagrania badania na płytę DVD? U nas to możliwe za dodatkowe 20 zł. Poratujcie...:(

U nas badanie było nagrane na pendrive (nie doplacalismy za to).
Nerwy są niestety normalne, ale jutro po wizycie odetchniesz i będziesz mega szczęśliwa :)
 
Oj kochana widzę, ze przezywasz to co ja. Prenatalne za 2 tygodnie a ja mysle non stop o nich. Plus moja udręka ten krwiak. Pocieszę Cie ze większość (znaczna) wychodzi dobrze.

A ja dzis bylam.na wizycie i u mnie byl tez krwiak.jak ciaza a dzis gin powiedzial ze o polowe mniejszy - lezenie sie oplacilo ale psycha siada od tego lezenia juz 2 miesiac non stop lezing tylko ma siku ;/. I mimo ze sie zmniejszyl to i tak jeszcze trzeba polezec aby sie caly wchlona bo na usg jak gin pokazal to dla mnie i tak spory. 3 mam.i za ciebie kciuki ja prenatalne mam za 3 tygodnie i tez sie boje cholernie
 
Przy wieku 39 lat szanse sa ok 10- 12 15 %.mi lekarka . Granica taka wazna jest wiek 42 lata. Spada plodnosc i jakosc komorek. Mi lekarka mowila w wieku 41 lat ze mam statystycznie ok 10 do 12 % szans przy in vitro. W nast roku juz mowila o ponizej 10 %. Ale u mnie sie na szczescie udalo za 2 razem z moich komorek . Tez rpzwazalam dk ale po 3cim razie nieudanym .

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kobieto dajesz nadzieje[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agniecha jestesmy w tym samym wieku. Druga procedura udana. 4 miesiace liczac od pierwszej wizyty mialam zalecone przez lekarke duze dawli wszystkich mozliwych antyoksydantow plus dhea ktore poprawia jakosc komorek jajowych. Poza tym masaze i akupunkture w trakcie stymulacji drugiej. Udalo sie za 2 razem . Rozwazalam 5 procedur . Niby z komorkami tez nie mam problemu ale mialam nadzoeje ze uda sie z moimi. Jedna procedura to noc tak naprawde. Czy 30 latka czy czterdziestolatka to i tak w sumie loteria. Mialas jakies" dopalacze " dla komorek przed stymulacja i w trakcie ?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
A jakie antyoksydanty mialas?

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry