reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ej, ja nie mam problemów właściwie. To jedna żyła tylko ma kiepskie zastawki. Czekam dwa lata na operacje już bo w szpitalu pierwszym skończyły się pieniądze ale tak szczerze nie mam dolegliwości poza tym ze jak długo stoję w miejscu to kuje. Masa ludzi by się zakwalifikowała do wycięcia tej czy innej żyły jak by była przebadana. Kosmetycznie tez ledwo widać. Ale dzięki :)
To dobrze ze to nic groznego [emoji4] bo dla laika brzmi bardzo powaznie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O rety!! Dobra, przyznaje - zrobilam.jedno zdj z ukrycia:D ta najladniejsza to @JoannaRak po obozie ;) szlysmy wtedy Asie odprowadzic na autobus:rofl2:

Za ładne i za zgrabne jesteście na moje koleżanki ;))) może grupa warszawska będzie bliżej normy ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry