reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Ja po wizycie. Nie spodziewałam zobaczyć pukającego serca i tak tez było [emoji5]jest pęcherzyk 5 mm. Następna wizytę mam późno bo dopiero 11 kwietnia [emoji25]doktorek chce mi oszczędzić ewentualnego przychodzenia tydzień po tygodniu. Mam nadzieję, że tym razem doczekam się „kogoś” w środku [emoji173]️liczę na to i czekam z utęsknieniem [emoji173]️[emoji1307]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ano wlasnie. Mi obojetne[emoji16] dziewczyny rzucac termin i idzoemy w podboj miasta. A Laseczkom z krk braku fotki ze spotkania wybaczyc nie daje rady!

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
O rety!! Dobra, przyznaje - zrobilam.jedno zdj z ukrycia:D ta najladniejsza to @JoannaRak po obozie ;) szlysmy wtedy Asie odprowadzic na autobus:rofl2:
 

Załączniki

  • IMG_20180319_222907.jpg
    IMG_20180319_222907.jpg
    421,8 KB · Wyświetleń: 153
Przede wszystkim wspolczuje problemow zdrowotnych [emoji53] dla mnie to nie do wiary ze jest taka opcja zebys nie dostala lekow na refundacje..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ej, ja nie mam problemów właściwie. To jedna żyła tylko ma kiepskie zastawki. Czekam dwa lata na operacje już bo w szpitalu pierwszym skończyły się pieniądze ale tak szczerze nie mam dolegliwości poza tym ze jak długo stoję w miejscu to kuje. Masa ludzi by się zakwalifikowała do wycięcia tej czy innej żyły jak by była przebadana. Kosmetycznie tez ledwo widać. Ale dzięki :)
 
reklama
Do góry