reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane bylam dzisiaj u Pasnika a wiec czeka mnie leczenie immunosupresyjne (czy jakos tak)! Plan jest taki ze ide jutro do kliniki porozmawiac o moich zarodkach i tu ciekawe bo Pasnik tez uwaza ze nie ma co te 1BC transferowac bo szkoda czasu ale jutro zobaczymy co powie Lukszuk z Invicty. Pasnik zgadza sie ze mna aby zrobic jeden transfer a potem sprobowac iui z leczeniem immunologii ze wzgledu na to ze u mnie wczesniej iui zalapywaly!

Zobaczymy co mi jutro w klinice powie, poza tym Pasnik chce czekac na opinie doktora holistycznego i rezultaty pozostalych badan. A wiec mam nadzieje ze w polowie kwietnia bede wiedziec co dalej robic!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gosia ja prawdopodobnie bede brala equoral, azotopiryne i encorton a wiec bardzo posobny sklad ale nic nie mowil mi o medrolu, co to jest?

Bynajmniej nie oferowal mi szczepien!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To tez stetyd tak jak encorton
Encorton bede miala do transferu i przez ciaze
 
woooow taka zwierzyna mówisz i to w Wawie... suuuper.
Ja sie wychowałam na jelonkach. Lazurowa i te rejony. po drugiej stronie lazurowej pola uprawne były. pamietam ze mama kazałaisc kupic kapuste czy cos a ja z kolezanka na pole i wykopywałysmy a piniążek do kieszeni hahaha teraz blok na bloku. Kurdę Koniczyna i LAseczki z Wawy np. @Oczekiwanie2017 , ,@labelladurmiente ,@Margit2018 @walczaca o szczescie i kto tam jeszcze zorganizujmy spotkanie w Wawie! Trochę nas jednak jest! Kto jest za?:) @PaulinkaP kiedyś mówiłas ze jak coś to przyjedziesz też. Chętna? :)

Jestem "za", :). Z Wami zawsze.
 
reklama
Cześć Dziewczynki, mam pytanie. Czy miała któraś z Was wodniaka jajowody i zdecydowała się z nim podchodzić do kolejnych procedur in vitro, czy lepiej go usunac? Miłego dnia dla wszystkich :D
 
Do góry