reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

W 9 i pomiedzy 5a 6 , do 12 tyg moze byc nie wesolo.
No w zasadzie do 12 go jest najniebezpoeczniej.Nie mniej jwdnak trzeba wierzyc ze bedzie dobrze. Ja kolejny raz jak sie uda do 12 go tyg chyba nie bede sie cieszyc. Pojutrze badania dla Pasnika roboe i jaram sie jak bym conajmniej transfwr robila[emoji16]

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@misis188 no i w sumie najważniejsza dla mnie rzecz - zawsze jak mi włoski na nogach odrastały to tak w 2-3 dniu strasznie mnie swędziały całe giry tak, że drapałam aż do krwi albo polewałam gorącą wodą (tak, wiem - pierwszy krok do żylaków) ale tylko to mi pomagało, a teraz miodzio - nic mnie nie swędzi :)
Chcialam sobie zazyczyc ten sprzet na urodzinki od meza ale kurka patrze ze on 2 kola kosztuje?!yyyyyy

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@asinka89 a ten podatek i te oplaty to za co? Za leczenie czy podatek od zbiorki? Jak z zagranicznej zbiorki nie starczy to rusz ta z Polski starczy Ci na wszustko_Oplac w cholere i bedzie spokuj. A co do zarodkow to oplaty chyba nie sa tak wysokie? Nie podejmuj pohipnej decyzji zebys potem nie zalowala, jak mowie rusz zbiorki i bedzie ok.
Jestes w Pl? Wrocilas do rodzicow? Jak dajesz rade??

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny odpisał Pasnik :D mimo ,ze mam ANA 1:160(++) plamisty nie musze robic drugich ANA2,ANA3 napisał,ze zadnych dodatkowych badan;) czy to dobry znak?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkich.
Podpowiedzcie mi,którą klinikę wybrać? Mam straszny mętlik w głowie, im więcej szukam i czytam tym jestem bardziej skolowana. Jestem z województwa mazowieckiego,więc może to być Warszawa albo Łódź. Proszę pomóżcie...
 
Do góry