reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny powiem Wam ze cały proces in vitro potrafi wykończyć nawet najtwardszych. Ja mimo ze udało sie za 2 razem w 6 tygodniu krwawienie- usg niby ok, leżeć. W 8 plamienia mocno brązowe z rana większe- krwiak większy od dziecka. Leżenie brązowe plamienia, lekarz twierdził ze sie oczyszcz. Aż tu dzis czuje ciepli i polało sie krwi czerwonej jednorazowo. Ostanio po 8 h na Karowej wole iść do swojego ginekologa i załatwić to w 15 min tym bardziej, ze krew poleciała jednorazowo bez boli. . Mam wizytę rano. Nie mam na to siły. Kłócę sie z mężem non stop. Niestety mamy sporo problemów, jego eks żona dokłada nam(sama go zostawiła). Ma z nia 2 synów 17 ,16 latków którzy tez dają do pieca. Musiałam ukrywać zastrzyki przed nimi itd bo odnieśliby Mamie a ona wtedy piekło by rozpętała- maile, telefony. A ja uziemiona od zmysłów odchodzę. Ale sie wyzalilam.
Kochana, nie ma się co dziwić - jesteś jak na tykającej bombie. Mam nadzieję, że jutro się znów trochę uspokoisz, a z maleństwem będzie ok.
 
reklama
A mój doktor kazał mi zrobić tylko betę 10dnia i napisać sms z wynikiem . To chyba trochę słabo w porównaniu z Wami ...
Nie ma niestety „jednej linii” dla wszystkich klinik i kazda ma swoja prywatna polityke . Nie przejmowalabym sie az tym tak bardzo. Wazne zeby bylo dobre labo, embriolodzy i lekarz dla ktorego jestes kolejnym numerkiem.Nie przejmuj sie tym , pytanie jak ty sie w tej klinice czujesz? I czy czujesz ze jestes w dobrych rekach? Dla mnie to jest pytanie rozstrzygajace, czy zostac czy szukac czegos lepszego❤️
 
Nie ma niestety „jednej linii” dla wszystkich klinik i kazda ma swoja prywatna polityke . Nie przejmowalabym sie az tym tak bardzo. Wazne zeby bylo dobre labo, embriolodzy i lekarz dla ktorego jestes kolejnym numerkiem.Nie przejmuj sie tym , pytanie jak ty sie w tej klinice czujesz? I czy czujesz ze jestes w dobrych rekach? Dla mnie to jest pytanie rozstrzygajace, czy zostac czy szukac czegos lepszego❤️
Powiem tak ,lekarz ogólnie do rzeczy -konkretny lekarz ,ale mało rozmowny i taki zasadniczy . Ale przyzwyczaiłam się do niego i podejrzewam ,że nikt nie podejdzie do mnie z sercem tylko każda klinika będzie grać nas za kolejny numer i brać od nas kasę .
 
Nie wiem czy dobrze napisałam, bo nie pamiętam :) ale w drugą stronę jeśli by się oddało komórki do adopcji to tyleż samo można było dostać "dofinansowania" do procedury. Na szczęście ja dylematu nie miałam, uff ;) Kochana a jak Ty się czujesz? Mam nadzieję, że żadnych cuda się nie dzieją, a brzucho zaraz będzie się powiększał :)
Z 24 godzin jakies 5 nie „stoi mi powyzej szyji” w sumie mega dobra dieta. :)Cuda sie nie dzieja , chociaz kzdy bol brzucha czy uczucie ze „ cos leci dolem” przyprzwia mnie o zawal serca.ale raz zryty beret , pozostaje na zawsze...zryty:(pozostaje mi czekac do usg. Za tydzieno_O
 
Z 24 godzin jakies 5 nie „stoi mi powyzej szyji” w sumie mega dobra dieta. :)Cuda sie nie dzieja , chociaz kzdy bol brzucha czy uczucie ze „ cos leci dolem” przyprzwia mnie o zawal serca.ale raz zryty beret , pozostaje na zawsze...zryty:(pozostaje mi czekac do usg. Za tydzieno_O
Oby do wizyty:) A który dpt dziś?
 
Powiem tak ,lekarz ogólnie do rzeczy -konkretny lekarz ,ale mało rozmowny i taki zasadniczy . Ale przyzwyczaiłam się do niego i podejrzewam ,że nikt nie podejdzie do mnie z sercem tylko każda klinika będzie grać nas za kolejny numer i brać od nas kasę .
Z jednej strony nie siedzisz na kanapie u psychologa , z drugiej moze byc lekarz malomowny a konkretyn i b. dobry. Ja sie wPl nigdy nie leczylam, a tu gdzie bylam , gdzie teraz jestem nigdy nie czulam sie jak pacjentka do odhaczenia i odkasowania. Ja bym nie mogla wspolpracowac z takim lekarzem jak twoj, chociaz jest moze i dobry jest. Liczy sie dla mnie ludzkie podejscie i uczucie ze jestem w dobrych rekach. Ale to ja, kazdy inaczej to odczuwa❤️
 
reklama
A mój doktor kazał mi zrobić tylko betę 10dnia i napisać sms z wynikiem . To chyba trochę słabo w porównaniu z Wami ...
No co klinika widzisz to inne zasady. W Invicta kładą bardzo duży nacisk na formalności i trzymania się "zasad", więc przed każdym transferem robię wymaz z kanału szyjki macicy. A wirusowy panel jest ważny tylko 3 m-cy, a to koszt koło 800 zł.... I zazwyczaj starcza nam na wykonanie pojedynczego transferu... Z drugiej zaś strony zalecają wiele badań jako klinika, większość wyszła nam w porządku, ale wiem że niektóre dziewczyny muszą się "prosić" o jakieś dodatkowe badania, albo robić na własną rękę.
No ale przed nami już ostatni 4 transfer (bo zostały nam ostatnie 2 mrozaczki) i wtedy zobaczymy co dalej, tzn czy ewentualnie zmieniać klinikę... Bo kończą im się pomału pomysły na nasz przypadek... Ehhh
 
Do góry