reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Przyjąć, że na bank wszystko jest ok, bo niby czemu miałoby być inaczej. A potem ze wszystkich sił trzymać się tej myśli:)
Mi to bardzo pomaga, nie potrzebuję detektora tętna, ani nie żyje od wizyty do wizyty. Nawet jak ostatnio dr powiedziała, że następna wizyta za 4tyg, chyba że chcę to może być za 3, to z uśmiechem na ustach powiedziałam, że może być za 4 :)
Dziecko na tym etapie zaczyna współodczuwać nasze emocje, a ja chcę żeby moje było szczęśliwe, dlatego sama nie mogę się zamartwiać :)
Swietne nastawienie! Musimy wszystkie brac z Ciebie przyklad [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też w lipcu :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

obawiam sie ze i ja w tym czasie bede miala transfer choc mam ogromna nadzieje ze uda sie wczesniej! w tym tygodniu dwie wizyty: jutro Pasnik, w srode klinika!! Mam nadzieje ze juz cos bede wiedziec, to czekanie mnie rozwala [emoji51]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedzcie mi proszę jak to jest po transferze z lekami? Bo mam wrażenie,ze duzo ich bierzecie i przez długi okres czasu,jesli jest ciaza...Czasem jakas kwote podajecie...Wiec ile Was wynosza leki na miesiac? Tak orientacyjnie chociaż....?
 
No co klinika widzisz to inne zasady. W Invicta kładą bardzo duży nacisk na formalności i trzymania się "zasad", więc przed każdym transferem robię wymaz z kanału szyjki macicy. A wirusowy panel jest ważny tylko 3 m-cy, a to koszt koło 800 zł.... I zazwyczaj starcza nam na wykonanie pojedynczego transferu... Z drugiej zaś strony zalecają wiele badań jako klinika, większość wyszła nam w porządku, ale wiem że niektóre dziewczyny muszą się "prosić" o jakieś dodatkowe badania, albo robić na własną rękę.
No ale przed nami już ostatni 4 transfer (bo zostały nam ostatnie 2 mrozaczki) i wtedy zobaczymy co dalej, tzn czy ewentualnie zmieniać klinikę... Bo kończą im się pomału pomysły na nasz przypadek... Ehhh

hmmm ja tez jestem w Invicta i w sumie ostatnio nie mialam zadnych badan a wczesniejszy transfer byl rok wczesniej a wiec nie mysle ze lekarze trzymaja sie odgornych zasad!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie wierze! w koncu doczytalam :)

Nawiazuje do spotkania w Krakowie, bylo wspaniale! Chyba moge sie pochwalic ze znam osobiscie najwiecej osob z tego forum [emoji23]No dziewczynki planujcie spotkania aby mnie dogonic! Ja znam juz 5 osob :)

U mnie nerw maly bo jutro jade do Pasnika omowic wyniki wszystkich badan a we wtorek jade do Lukaszuka z Invicty omowic co dalej z tymi zarodkami!!
Sciskam Was mocno, dam znac jutro co sie dowiedzialam [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiedzcie mi proszę jak to jest po transferze z lekami? Bo mam wrażenie,ze duzo ich bierzecie i przez długi okres czasu,jesli jest ciaza...Czasem jakas kwote podajecie...Wiec ile Was wynosza leki na miesiac? Tak orientacyjnie chociaż....?
:szok: o cholera...zawsze kupowałam na raty i se nawet sprawy nie zdawałam, że aż tyle:szok:
Przez pierwsze 2 miesiące ok 1600/miesiąc (a nie brałam zalecanego lutinusa tylko dużo tańszy utrageston). 3 miesiąc już bez prolutexu i heparyny więc zaledwie 500zł :biggrin2:
A teraz w 4 miesiącu tylko 300 :biggrin2: :biggrin2::biggrin2:
 
:szok: o cholera...zawsze kupowałam na raty i se nawet sprawy nie zdawałam, że aż tyle:szok:
Przez pierwsze 2 miesiące ok 1600/miesiąc (a nie brałam zalecanego lutinusa tylko dużo tańszy utrageston). 3 miesiąc już bez prolutexu i heparyny więc zaledwie 500zł :biggrin2:
A teraz w 4 miesiącu tylko 300 :biggrin2: :biggrin2::biggrin2:
Zastrzelilas mnie!! :szok: No takiej kwoty to sie nie spodziewałam...To moze jednak dobrze,ze wszystko mi się tak wydluzylo. Jest szansa jeszcze cos uciulac...
 
reklama
@asinka89 po cichu miałam nadzieję, że masz mrozaczki i za jakiś czas skorzystasz z nich. Przemysl sprawe jeszcze, pieniądze zarobisz na przechowanie i zawsze będziesz mogła wrócić po cząstkę siebie i Dami-ego. Ja tak bym zrobiła, decyzja należy do Ciebie oczywiście. Powodzenia w załatwianiu spraw .
 
Do góry