reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A to miałaś transfer crio czy na świeżym?
Bo jak na świeżym to przy stymulacji lekami przed transferem może dojść do hiperstymulacji i stąd może pojawić się opuchniecie.
A jeżeli crio to... Hmm.. Może poprostu albo jakaś reakcja na leki albo wzdecia może..
A ile dziennie przyjmujesz płynów?
Ja zawsze mało piłam, ale jak zaczęłam "przygodę" z invitro zmieniłam nawyki I staram się pić te 1,5l płynow...głównie woda.
U mnie jak narazie 3 nieudane transfery I obecnie planowanie 4 podejścia.
Także powodzonka
Transfer miałam ze świeżych ... Ale może to być po prostu przez to że ponad miesiąc temu palenie rzuciłam ..
 
Cześć i czołem:) na wstępie gratulacje tym ktorym się udało od mojej ostatniej wizyty:* w piątek mam transfer mrożaczków (dwie pięciodniowe blastki) i moje pytanie czy można jakoś pomóc.. nie wiem coś jeść, robić co pomoże żeby kropki ze mną zostały?;) biore sobie oczywiście urlop na kilka dni po ale mam na tyle spokojną pracę i jestem na tyle aktywna że chyba bym nie wyleżała 2 tygodnie.. jakieś rady?:)
Witaj, na pewno po pierwsze to pozytywne nastawienie że się uda.
A co do żywieniowych aspektów to przewijały się tutaj wypowiedzi co do orzechów brazylijskich (na lepsze endo), ja piłam też wytrawne winko (lampeczke), a na transfer to podobno też polecają dziewczyny świeży ananas lub sok ze świeżego ananasa. Tylko podobno przy kurczliwości macicy (ananas nie wskazany). Takze zależy jakie masz obostrzenia i przyczyny niepłodności.
A jesteś na naturalnym czy sztucznym cyklu? I jakie masz endo?
Powodzonka;)
 
Co do tuch majtow to kiedys tak krzaki wygolilam ze dziekowalam potem ze mnie nie chcial badać bo by byla niezla siara:) nie wiem jak to zrobilam ale takie krzoki zostawilam ze szok:) jak urodze to ide na lasery:)
Nigdzie nie idź, kup se philips lumea :) Mi mąż kupił i działa nawet na moje policystyczne krzoki - na brzuchu i nogach po 3 strzałach ok 70-80 % kłacorów mniej :) Nawet na fejsie duużo mniej ich mam :) Najgorzej pod pachami - tak ok 40% ale i to dobre :) A golenie całego ucieleśnienia zajmuje niecałą godzinę :)
 
Witaj, na pewno po pierwsze to pozytywne nastawienie że się uda.
A co do żywieniowych aspektów to przewijały się tutaj wypowiedzi co do orzechów brazylijskich (na lepsze endo), ja piłam też wytrawne winko (lampeczke), a na transfer to podobno też polecają dziewczyny świeży ananas lub sok ze świeżego ananasa. Tylko podobno przy kurczliwości macicy (ananas nie wskazany). Takze zależy jakie masz obostrzenia i przyczyny niepłodności.
A jesteś na naturalnym czy sztucznym cyklu? I jakie masz endo?
Powodzonka;)
Problemem jest pcos, endo wczoraj mialam 7.9 dzis ovitrel.. na sztucznym wszystko dzialamy. Dodatkowo mam jakies tabletki dopochwowe (dzien przed, transfer i dzien po) na "s" ale nazwy nie umiem rozczytac.. staram sie juz nastawiac pozytywnie ale mimo wszystko stres jest niestety;)
 
Dla twojego swietego spokoju poczekalabym do 9dpt. Zakladajac ze zrobis teraz i wyjdzie negatywny, masz kolejne 3 dni przerabane z nerwow bo nie wiadomo bedzie czy negatywny czy za wczesnie. W 9 dniu idz na bete i nie na juz mowy o pomylce. Nie zawsze wczesniej znaczy lepiej. ❤️❤️❤️
Najlepiej stosować się do zaleceń danej kliniki. Np. w Invicta przy 5dniowej blastce, badania chormonow są na 3,6 i 9dpt.
A moim zdaniem w 3 to wogole bez sensu robić (bo to niepotrzebny stres), już szybciej 6,9 dpt. Takze warto czasem poczekać na wskazany dzień.
Cierpliwości i powodzenia :)
 
reklama
Najlepiej stosować się do zaleceń danej kliniki. Np. w Invicta przy 5dniowej blastce, badania chormonow są na 3,6 i 9dpt.
A moim zdaniem w 3 to wogole bez sensu robić (bo to niepotrzebny stres), już szybciej 6,9 dpt. Takze warto czasem poczekać na wskazany dzień.
Cierpliwości i powodzenia :)
Ok ,w środę będzie 9dzien to pójdę
 
Do góry