reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny
Proszę o pomoc.
Możecie mi napisać jakie leki bierzecie w in vitro ?
Mieszkam w UK i chce zobaczyć jaka jest różnica jeśli chodzi o wspomaganie In Vitro.
Mam zapasy luteiny, duphaston oraz relanium czekające na moje pierwsze in vitro.

Możecie Powiedzieć kto z was ile bierze i czego?
Będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam

Ja miałam duphaston, crinone (progesteron, ale w żelu) i nospe. Brałam też relanium (ale przy ostatnim transferze sporadycznie) a potem doszła luteina z powodu niskiego progesteronu. Brałam też acard (na poprawę endometrium), odstawiłam w 7tc z powodu krwawienia.
 
Wszystko jest ok, serce bije nadal. [emoji173] Trochę krwi zebrało się w szyjce, dr twierdzi że to naczynko jakieś musiało puścić.

Mówię Wam kamień z serca.
Oczywiście zarządziła odpoczynek przez weekend.

Przepisala na wszelki wypadek duphaston.

Także dziewczyny kamień z serca aż z emocji popłakałam się przy USG.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiedzialam ze wszystko dobrze bedzie❤
 
Dziewczyny
Proszę o pomoc.
Możecie mi napisać jakie leki bierzecie w in vitro ?
Mieszkam w UK i chce zobaczyć jaka jest różnica jeśli chodzi o wspomaganie In Vitro.
Mam zapasy luteiny, duphaston oraz relanium czekające na moje pierwsze in vitro.

Możecie Powiedzieć kto z was ile bierze i czego?
Będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam

Bedziesz podchodzic do in vitro w uk? Ja też mieszkam w uk ale bedziemy jechac do Pl na zabieg. Podchodzisz prywatnie czy z nhs-u?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dawaj brzuchol:) trzeba tu zarazac inne dziewczyny zeby szybko zmienic nazwe forum:)
Oj lepiej nie bo aż powiem wam dziwnie się czuje jak tak piszecie że wam lekko odstaje :laugh2: mi najbardziej na wieczór wywala.....:( A macie twarde brzuchy czy miękkie ? @Oczekiwanie2017 ?
Ostatnio jak zobaczyłam brzuszek @walczaca o szczescie na ciezarowkach to raczej ja wyglądam jak w blizniaczej:laugh2:
 
Do góry