reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny mam kłopot. Dzisiaj w momencie kiedy miałam wziąść luteinę zauważyłam na bieliźnie no to brązowe pomarańczowe plamy które były zmieszane z pozostałością po tabletkach dzwoniłam do kliniki gyncentrum to dr. Czerwińska powiedziała że mam dalej brać leki i leżeć i się nie przejmować. Ale ja się martwię boje się jechać na ostry dyżur doradzcie coś proszę. Tak bardzo bym chciała by było wszystko ok.

Niestety wiele z nas tu plamilo czy krwawilo i większości przypadków dobrze się to skończyło. Ja przyznam szczerze że jak dostałam krwawienia (nie plemienia) zostałam w mieszkaniu, wzięłam nospe, dodatkową dawkę progesteronu i lezalam. Nie jechałam na IP bo wiedziałam że w inny sposób mi nie pomogą,a następnego dnia miałam planowaną wizytę o mojej dr. Przyczyna krwawienia - nieznana. Wierzę, że i u Ciebie też tak będzie.
 
reklama
Wirtualne Ciocie, my juz po wizycie.
Dzidzia moja bardzo uparta i nie chciała pokazać co ma miedzy nogami ale powiedział profesor że na chłopca mu nie wygląda, ale jest ostrożny w tym co mówi :) wiec dalej musimy cierpliwie czekac ale cieszymy się, że wszystko jest ok, wyniki testu Pappa też super, serduszko bije jak dzwon - także cudwony dzień ❤️❤️❤️
Cudne informacje :) niech dzidziol rosnie zdrowo i przestanie sie wstydzic tylko niech rozklada nozki przy kolejnej wizycie ;)
 
To zazdroszcze. Ja pierwsze po becie mialam kanalowe leczeniw zeba bo spuchlam, potem zaczely sie plemienia wiec stres cholerny, potem ospa i strach o msluszka a potem już tylko 7 tygodni zyganka gdzie czulam sie na prawde zlw bo wymiotowalam całymi dniami i jeszcze mi brakuje teraz troche do wagi sprzed ciąży a jyz w polowie 4 m-ca jestem

Misis a brzucho już Ci widać?
 
Wszystko jest ok, serce bije nadal. [emoji173] Trochę krwi zebrało się w szyjce, dr twierdzi że to naczynko jakieś musiało puścić.

Mówię Wam kamień z serca.
Oczywiście zarządziła odpoczynek przez weekend.

Przepisala na wszelki wypadek duphaston.

Także dziewczyny kamień z serca aż z emocji popłakałam się przy USG.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zylwia @goffa13 dziękuję za wsparcie :) chciałabym żeby u mnie też tak poleciało.. żebym się poczuła pewniej... póki co wyczekuję do wizyty... Dziewczyny jeszcze zapytam bo teraz mam wizytę 15.03 i to będzie 11 tydzień i 5 dzień.. lekarz na poprzedniej wizycie tylko coś mimochodem wspomniał o prenatalnych... czy to będzie już 15.03? czy tego 15 będę mieć normalną wizytę a prenatalne trochę później? Właśnie sama nie wiem a wspominałyście że prenatalne są od 11tydzień1doba do 14 tydzień 1doba... czy będą 2 wizyty "koło siebie" czy to juz??:confused:

Teoretycznie już teraz możesz mieć USG 1 trymestru. Można je robić w tym okresie co wskazalas, ale nie każdy lekarz ma do tego uprawnienia. Żeby to było najbardziej wiarygodne badanie to lekarz powinien miec certyfikat FMF. Wielu lekarzy prowadzących ciążę nie robi USG 1 trymestru (i to jest jak najbardziej normalne) tylko odsyła do konkretnych ginekologow, którzy się w tym specjalizują. Ja np.miałam dwie wizyty w krótkim odstępie - USG 1 trymestru a potem zwykła wizyta.
 
Dziewczyny
Proszę o pomoc.
Możecie mi napisać jakie leki bierzecie w in vitro ?
Mieszkam w UK i chce zobaczyć jaka jest różnica jeśli chodzi o wspomaganie In Vitro.
Mam zapasy luteiny, duphaston oraz relanium czekające na moje pierwsze in vitro.

Możecie Powiedzieć kto z was ile bierze i czego?
Będę bardzo wdzięczna
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry