reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam się popołudniowo [emoji5]dziewczynki, na ile prawdopodobny może być wyniki testu „siekanego” w 9 dpt 2 dniowego zarodka? I czy na ewentualny wynik dodatni mogą mieć wpływ przyjmowane leki (luteina + lutinus) bądź zastrzyk który się bierze przed punkcja?
Wiem, jak zwykle mam milion pytań, ale.... nie wytrzymałam i zrobiłam test

1520612319-6ca8caf1b2413c3e-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się popołudniowo [emoji5]dziewczynki, na ile prawdopodobny może być wyniki testu „siekanego” w 9 dpt 2 dniowego zarodka? I czy na ewentualny wynik dodatni mogą mieć wpływ przyjmowane leki (luteina + lutinus) bądź zastrzyk który się bierze przed punkcja?
Wiem, jak zwykle mam milion pytań, ale.... nie wytrzymałam i zrobiłam test

1520612319-6ca8caf1b2413c3e-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Taka krecha to chyba oznacza tylko jedno!!! Super!!! :)
 
Witam się popołudniowo [emoji5]dziewczynki, na ile prawdopodobny może być wyniki testu „siekanego” w 9 dpt 2 dniowego zarodka? I czy na ewentualny wynik dodatni mogą mieć wpływ przyjmowane leki (luteina + lutinus) bądź zastrzyk który się bierze przed punkcja?
Wiem, jak zwykle mam milion pytań, ale.... nie wytrzymałam i zrobiłam test

1520612319-6ca8caf1b2413c3e-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Zrob bete jutro:) ✊✊✊ luteina nie ma na to wplywu a zastrzyk jyz tez raczej nie bo to bylo gdzies 2 tygodnie temu
 
reklama
Oj lepiej nie bo aż powiem wam dziwnie się czuje jak tak piszecie że wam lekko odstaje :laugh2: mi najbardziej na wieczór wywala.....:( A macie twarde brzuchy czy miękkie ? @Oczekiwanie2017 ?
Ostatnio jak zobaczyłam brzuszek @walczaca o szczescie na ciezarowkach to raczej ja wyglądam jak w blizniaczej:laugh2:

Ja też na wieczór po całym dniu mam większy brzuch. Jest wtedy też twardszy, ale to głównie przez wzdęcia :)
 
Do góry