reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Tez panikowalam przy kazdym plamieniu ale juz sie mauczylam ze nie warto. Zrob tak jak lekarz powiedzial wez leki i sie poloz mogl ci sie zrobic maly krwiaczek nie grozny lub macica sie rozszeza na cos napotkala ;p roznie to jest chyba tu polowa dziewczyn pisze ze plami. Ja tez plamie czasami nawet krew sie pojawia ale ja wiem ze mam malego krwiaka i on czasem moze takie objawy dawac. Lerze i biore leki. Na pogotowie to jedz jak bedziezz miala nie plamienie a bedzie gorzej a tak to sie nie martw ;) ja bylam juz 4 razy na kontroli z tego powodu i za kazdym razem slysze to samo. Tak moze byc prosze nie panikowac.
Dzięki za odpowiedź jestem przewrażliwiona wiem ale wiecie jak to jest. I tak teraz będę o tym myśleć
 
reklama
Hej dziewczyny mam kłopot. Dzisiaj w momencie kiedy miałam wziąść luteinę zauważyłam na bieliźnie no to brązowe pomarańczowe plamy które były zmieszane z pozostałością po tabletkach dzwoniłam do kliniki gyncentrum to dr. Czerwińska powiedziała że mam dalej brać leki i leżeć i się nie przejmować. Ale ja się martwię boje się jechać na ostry dyżur doradzcie coś proszę. Tak bardzo bym chciała by było wszystko ok.
Cholerne plamienia. Wez wiecej duphastonu a od siebie radze zajechac na ip bo sie przynajmniej uspokoisz.
 
No, ja juz po. Jedziemy z koksem od dzisiaj.
Paciorkowcem dr kazal sie nie przejmowac bo wzrost byl skapy, ale tak czy siak przepisal jakies globulki i cukierki :) teraz tylko sie modlic zebym przez robote sie na transfer nie spoznila:-) :)
Orzechy rybki avocado i wino zakupione :)
Super:) a kiedy idziesz na wlew??
 
Dziewczyny zaczęłam plamić dzisiaj, taka łyżeczka na bieliźnie, nie żywa krew tylko brązowa, strach mnie obleciał.
[emoji19]. Strasznie się boję na 15:30 już mam wizytę u położnej i jak uzna że trzeba to gin zrobi mi usg.

Chyba za bardzo się cieszyłam [emoji22].



Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno cie wczoraj badali często po badaniach kobiety brudza tak na ciemno
 
Gratuluje :) do mojego pierwszego ivf jeszcze prawie 5 miesiecy dlatego musze przynajmniej miec nadzieje ze za pierwszym razem tez sie udaje...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne ze sie udaje. Ja z pierwszego transferu mam dwie endorfinki [emoji3]

Napisane na SM-A700F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam kłopot. Dzisiaj w momencie kiedy miałam wziąść luteinę zauważyłam na bieliźnie no to brązowe pomarańczowe plamy które były zmieszane z pozostałością po tabletkach dzwoniłam do kliniki gyncentrum to dr. Czerwińska powiedziała że mam dalej brać leki i leżeć i się nie przejmować. Ale ja się martwię boje się jechać na ostry dyżur doradzcie coś proszę. Tak bardzo bym chciała by było wszystko ok.
A ktory to dpt?

Napisane na SM-A700F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochana przepraszam ze pytam ale dlaczego robilas amniopinkcje?? Moze pisałaś a nie kojarze. Na pewno wszystko bedziw dobrze
Bede robic amnio poniewaz maz ma genetyczny balagan. Zrobilismy to PGS ale nie gwarantuje to 100 % pewnosci i dlatego bede robic amniopunkcje. zeby moec 100 % pewnosci
 
Do góry