reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana, niestety u mnie nic ciekawego. Od dwóch tygodni mieszkam sama po tym jak maz sie wyprowadził. Wiec głownie oswajam przestrzeń pustych półek. I zero pomysłu co dalej [emoji85][emoji16] Także mozna by rzec, ze czekam na lepsze czasy [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Początki i przyzwyczajenie się do zupełnie nowej sytuacji są najtrudniejsze. Ale z czasem jest lepiej!!! Rób jak najwięcej dla siebie. Może jakieś małe zmiany w mieszkaniu, może jakiś ciekawy kurs czegoś co Cię interesuje. Ja bardzo polecam z kolei regularny wysiłek fizyczny, on naprawdę leczy głowę i daje siłę psychiczną.
 
Ostatnia edycja:
Większość osob ciewzy sie od momentu kak zobaczy dwie kreski. niestety z nami jest inaczej. niby bwzpieczny jest drugi trymestr. dla mnie bezpieczny czas bedzie kiedy bede trzymala wyniki amniopunkcji czyli gdzies 18-19 tydzien. do tego czasu -w moim przypadku nie bedzie bezpiecznie. ale Ty lada chwila bedzoesz mogla odetchnac :)
Kochana przepraszam ze pytam ale dlaczego robilas amniopinkcje?? Moze pisałaś a nie kojarze. Na pewno wszystko bedziw dobrze
 
Dziewczynki .. wracamy na forum WE DWIE !! ❤❤❤
Wynik NIFTY prawidłowy:) Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości ! ✊❤❤❤
Cudownie!! Gratulacje, wiedziałam, że tak będzie ;) Ciotki z forum dobrze wróżyły, że będzie dziewczynka :tak:;) Jednak mam to oko :p
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
emoji173.png
 
Dziewczyny zaczęłam plamić dzisiaj, taka łyżeczka na bieliźnie, nie żywa krew tylko brązowa, strach mnie obleciał.
[emoji19]. Strasznie się boję na 15:30 już mam wizytę u położnej i jak uzna że trzeba to gin zrobi mi usg.

Chyba za bardzo się cieszyłam [emoji22].



Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Mruch kurka nie moze byc zle. Moze masz niski progesteron? Badalas? Bierzesz cos?
 
Mruch kurka nie moze byc zle. Moze masz niski progesteron? Badalas? Bierzesz cos?
Nie biorę nic, ale jak dzisiaj zobaczyłam na majtkach to wzięłam duphaston i nospe zaraz. Teraz zbieram się powoli na wizytę. Chodzę powoli, siadam powoli jak z jajkiem. Masakra tak bardzo chciałbym być po badaniu już.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry