reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pytanko, czy w oczekiwaniu na poronienie wracalyscie do aktywności fizycznych ? Nie wiem już co mam ze sobą zrobić, a chciałabym iść się wyżyć gdzieś na fitnes :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mi teoretycznie lekarz kazal wciaz unikac dzwigania i ruchow skretnych ze wzgledu na wciaz duze po stymulacji jajniki. Ale dzien przed pojsciem do szpitala poszlam na lodowisko, gdzie posmigalam, nawet zaliczylam glebe, o ktorej Wam tu pisalam, ale fakt- skretow tulowia unikalam.
Jesli mialas podawany swiezy zarodek po stymulacji, to moze najlepiej byloby zapytac lekarza..? Zeby sobie nie zrobic jakiejs szkody w przydatkach.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziś dziewczynki nie ma żadnych wizyt w kalendarzu dlatego go nie wstawiam.
Za te, które się nie wpisały mocne kciuki. Wczoraj był dzień pięknych wiadomości, oby ta passa trwała jak najdłużej :).

Ps. Mam zapisane w "swoim" pliku, że @dżoasia ma wizytę u gin.w piątek, ale nie dopisalam w który :)
Czyli widzę, że nie tylko ja mam teczki pozakładane :D Wizyta dzisiaj, więc kciuki mile widziane!
 
Hej. Kobietki. Mam pytanko do bardziej doświadczonych. Transfer w plecy, m-ce przyszła. Cylk naturalny przesuniety. Czyli zaczoł biec od 02.02.18 - @ przyszła 01.02.18 jak w mordeczke strzeliło po 28 dniach jak nigdy mam @ co 23-27 dni. Ale nie o to chce pytać - czy Was tak napierdzielały jajniki po ? Od wczoraj napierdziela mnie raz prawy raz lewy idzie z bólu sie zesr.ć. Ibuprom pomaga na chwile nospa wcale.
 
reklama
Pytanko, czy w oczekiwaniu na poronienie wracalyscie do aktywności fizycznych ? Nie wiem już co mam ze sobą zrobić, a chciałabym iść się wyżyć gdzieś na fitnes :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Głowie napewno by pomogło, ale możesz dostać mocnego krwotoku co już takie dobre nie jest. Lepiej narazie sobie odpuść.
 
Do góry