reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No wczoraj miałam pierwszą wizytę. Zdecydowałam się tutaj, bo mają trzeci stopień referencyjności, co przy ciąży mnogiej się przydaje.

Mam jeszcze pytanie. Kończę 10 tydzień. Jak się wszystko unormuje i minie ten strach, to chciałabym na okres wakacyjny pojechać do rodziców nad morze. Tu nawet nie chodzi o te morze, bo ja z tych, co od słońca całe życie uciekam (stąd młodziwńcze marzenia o Norwegii...), a o to, że ciąża będzie wtedy zaawansowana - przyda mi się trochę pomocy. U rodziców w bloku w największe upały w mieszkaniu jest jakieś 10 stopni chłodniej, a u mnie w domu z kolei istna sauna... Czy któraś z Was była w podróży ok. 600 km? Czy mogłabym taz czy dwa być na wizycie ginekologicznej nie u swojego lekarza? Mąż do końca ciąży więcej będzie poza domem by potem kilka tygodni, może miesięcy był w domu.

Na ostatniej wizycie pytałam dr o ostatnie wczasy we dwoje ok 20tc. Powiedziała że samolot do 4h nie ma problemu, a podróż autem 600km też ok, ale żeby co 2h robić 20 minut przerwy i pospacerować. Znajdź tam na miejscu dobrego gina i jedź, na dobre Wam to wyjdzie. Ja mam termin na wrzesień i też panicznie boję się tych upałów na końcówce. W zeszłym roku miałam w domu ponad 30stopni8-)
 
Pewnie tak, ale ja jestem z Wami od listopada i jakoś tak przywykłam do TEJ grupy :) widzę, że na ciężarówkach pojawiają się te same osoby ale nie wszystkie się dublują, wiadomo ;)
Ja zaglądam też i tu i tu ale jakoś mało się tam udzielam... hm.. może jeszcze za wcześnie...:confused:
Nie bi po prostu tu jest lepiej i czekasz jak ja az wszystkie beda brzuchate i w tedy zmienimy tylko nazwe forum i juz:)
 
@Iskra_82 - no ja też ponad 30. Były dni, kiedy naprawdę chowałam się w piwnicy. A w ciąży przecież nie byłam. Nie ma co. Będę szukać. Zawsze też można podróż na kilka dni rozłożyć. Zatrzymać się gdzieś w połowie drogi (a miejscowości turystycznych po drodze sporo), odsapnąć. Wszystko od pogody zależy.
 
@Iskra_82 - no ja też ponad 30. Były dni, kiedy naprawdę chowałam się w piwnicy. A w ciąży przecież nie byłam. Nie ma co. Będę szukać. Zawsze też można podróż na kilka dni rozłożyć. Zatrzymać się gdzieś w połowie drogi (a miejscowości turystycznych po drodze sporo), odsapnąć. Wszystko od pogody zależy.
Otóż to. Droga nad morze teraz ładna. Wybrać jakiś chłodniejszy dzień i można śmigać:) albo pendolino-szybko, wygodnie, zawsze można wstać rozprostować kości. Ta droga może być mniej męcząca niż pół dnia w gorącym domu.
Ps.ja kiedyś zaciągnęłam leżak do garażu i cały dzień książkę czytałam w towarzystwie pająków :D
 
Dziewczynki .. wracamy na forum WE DWIE !! [emoji173][emoji173][emoji173]
Wynik NIFTY prawidłowy:) Nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości ! [emoji110][emoji173][emoji173][emoji173]
Wspaniale Kochana! Gratuluje córci a przede wszystkim ciesze sie przeogromnie ze mala jest zdrowa [emoji7] [emoji7]
Teraz juz bedzie tylko dobrze, zobaczysz [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pytanko, czy w oczekiwaniu na poronienie wracalyscie do aktywności fizycznych ? Nie wiem już co mam ze sobą zrobić, a chciałabym iść się wyżyć gdzieś na fitnes :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry