reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak się zastanawiam czy Wy też zbieracie paragony za wszystkie wizyty,procedury,badania ?bo ja zbieram od poczatku,troche to dziwne,coraz bardziej straszne,ale jakoś tak z ciekawości do jakiej kwoty dojdziemy.Ale ile by miało nie być to i tak wiem,że warto:-)

Ja tez zbieralam i robiłam zestawienie w excelu,ale tylko do zakończenia wizyt pp udanym IVF,potem już odpuściłam.Interesowało mnie ile tak naprawdę bedzie nas ta procedura kosztować.
Mój M,który jest od finansów w naszym domu,nawet się za to nie chciał zabrać,bo wiedział,ze to będzie kosztować w ch.... [emoji4] i miał racje- tyle kosztowało.
 
Mam dokładnie tak samo... :) pewnie wynika to z faktu że moja ciąża jest wczesna -10tc6doba i tutaj czuję jakbym wszystkie "znała" a na ciężaróweczkach mi obco...;)
No co Ty prawie wszystkie tu zaczynalysmy [emoji6] ja juz jestem mamą i zaglądam tez tu i tu


"Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym"
 
Sorki ale po niemiecku ale ze wy tu madre glowy, wujek google jest to dorzucam. Dla scislosci to ja tez niemca nie czaje [emoji12] On mi powiedzial ze badanie ktore zrobilam sa super itp ale brakuje podstaw i powiedzial ze musimy zrobic scan od A do Z. A wtedy predyskutujemy, dolaczymy do tego immunologie i opinie Pasnika i moze uda nam sie rozgryzc to cholerstwo!

A ogolnie to ja nadal walcze z ta cholerna chlamydia, on sie zgadza ze mna ze na podstawie wynikow to mam to ale robimy powtorke aby sprawdzic, mimo tego ze ogolnie nie uzywa antybiotykow to mowi ze tutaj jak wyjdzie to raczej innej opcji nie ma. Przez to postawilam kreske na moim ginekologu bo to juz wyszlo po pierwszym poronieniu a on sie upieral ze tego nie mam ale kiedys mialam, bede zmieniac gina ale zobaczymy co sie dowiem 10 kwietnia na kolejnej konsultacji.

I jeszcze sprawdzamy znow tarczyce bo jak wyszly mi anty-tg ogromne to podejrzenie hashi jest a wiec zobaczymy co w innym labie wyjdzie. No a tu za to moj endo nawalil bo przez trzy lata sie u niej lecze a ona nigdy nie sprawdzila anty.

A wiec podsumowujac mam ogromna nadzieje ze jak to wszystko polaczymy to moze sie uda zrozumiec gdzie jest problem.

A po dupie to na pewno bedzie lecialo w koncu treningi dwa razy dziennie ale co najfajniejsze jako bonus szkola makijazu (2.5 godziny dzienne!)

1520581363-8d663f62029c8e2b-aaaaaa.jpeg
1520581370-17a79f3038954ec0-aaaaaa.jpeg
1520581378-1781ad705dcc96a4-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

O kurczaki...faktycznie pokaźna lista:rofl2:
Najbardziej mnie zaskoczyła wit C. A elektrolity sama sobie chyba też zrobię.
Dobrze że Paśnik jest takim super facetem i na pewno nie zaneguje opini innego lekarza. Trzymam kciuki, żeby ich wspólna praca przyniosła wymarzony efekt:)
 
reklama
Do góry