reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Barburka - podejrzewam, że jak będziemy robić przymiarki do zakupów, to wtedy dopiero tam zawitamy ;)
Dokładnie tak, ile ile będziecie czytać o badaniach stresach i czasem nieudanych próbach. Teraz czas na ciuszki, wózki, kremiki, pieluchy :D Zresztą tu niedługo wątek opustoszeje bo mamy w planach wszystkie się przenieść na ciężarówki :D
 
Głowie napewno by pomogło, ale możesz dostać mocnego krwotoku co już takie dobre nie jest. Lepiej narazie sobie odpuść.

No właśnie tak myślałam ze średnio coś można, ale 1,5 miesiąca siedzenia na tyłku już przeraża [emoji23] Boże gdzie ten okres [emoji1374][emoji1374][emoji1374][emoji1374]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
✊✊✊ za wizytę.
✊✊✊ i za wolny dzień :)

Edit: cholerka powklejałam takie ładne obrazki drinka, palmy, słońce, plaża i się nie dodały :dry: Musisz sobie wyobrazić :p
Haha no prawie jak w domu :p drink (wino) będzie jak tylko wrócę z wizyty, przez ten maraton zapomniałam o prawidłowej endo-diecie, po nim obije mi palma, słońce jest dziś za oknem piękne, a plażę mam w mieszkaniu (sam piach) bo nie miałam czasu ogarnąć przez cały tydz nawet odkurzacza, a i mój m też ciągnął nadgodziny:p
 
reklama
Do góry