reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej. Kobietki. Mam pytanko do bardziej doświadczonych. Transfer w plecy, m-ce przyszła. Cylk naturalny przesuniety. Czyli zaczoł biec od 02.02.18 - @ przyszła 01.02.18 jak w mordeczke strzeliło po 28 dniach jak nigdy mam @ co 23-27 dni. Ale nie o to chce pytać - czy Was tak napierdzielały jajniki po ? Od wczoraj napierdziela mnie raz prawy raz lewy idzie z bólu sie zesr.ć. Ibuprom pomaga na chwile nospa wcale.

Ja mam zawsze bolesne miesiaczki i to bardzoooo ale pamietam ze po pierwszym nie udanym transferze to mnie bardzoooo napierdzielało. Ale fakt faktem i tak mialam bolesne miesiaczki ta jedna byla jeszcze bardziej bolesna ale nie brałam do glowy bo i tak bralam zawsze po 4 ibupromy lub taki lek w proszku sie rozpuszcza sorpadeina nie pamietam nazwy.
 
reklama
Haha no prawie jak w domu :p drink (wino) będzie jak tylko wrócę z wizyty, przez ten maraton zapomniałam o prawidłowej endo-diecie, po nim obije mi palma, słońce jest dziś za oknem piękne, a plażę mam w mieszkaniu (sam piach) bo nie miałam czasu ogarnąć przez cały tydz nawet odkurzacza, a i mój m też ciągnął nadgodziny:p

To jeszcze zapodaj samoopalacz i będziesz mogła mówić że miałaś Malediwy :D
 
Haha no prawie jak w domu :p drink (wino) będzie jak tylko wrócę z wizyty, przez ten maraton zapomniałam o prawidłowej endo-diecie, po nim obije mi palma, słońce jest dziś za oknem piękne, a plażę mam w mieszkaniu (sam piach) bo nie miałam czasu ogarnąć przez cały tydz nawet odkurzacza, a i mój m też ciągnął nadgodziny:p
A tak z innej beczki orientujesz sie kiedy zacznie sie jarmark swiateczny w Krakowie???
 
reklama
Labelladurmiente, Kochana a co u Ciebie? [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana, niestety u mnie nic ciekawego. Od dwóch tygodni mieszkam sama po tym jak maz sie wyprowadził. Wiec głownie oswajam przestrzeń pustych półek. I zero pomysłu co dalej [emoji85][emoji16] Także mozna by rzec, ze czekam na lepsze czasy [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry