reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wczoraj gdzieś nie miałam sily pisac,tak mnie bolal brzuch. Ale miałam punkcje,pobrano 20 komórek. No i teraz czekanie ile wytrwa do 5 doby. Tak czy siak transfer odroczony. W międzyczasie szykuje się jeszcze na histeroskopie.
Dzis znow jakos wiary mi brakuje. Zwłaszcza,ze w tym tygodniu same porażki na forum byly :hmm: Wiec czemu mi mialoby sie udac...No i jeszcze martwie sie jak w tym wszystkim ogarnac prace. W tym tygodniu jezdzilismy co 2-dzien. Teraz jeszcze ta histeroskopia...A jak Wy to mowilyscie...skoro estrofem bede brala od 3dc to cykl jest naturalny czy sztuczny? Duzo znowu wizyt będzie,zeby podgladac endometrium?
Cykl sztuczny i u mnie byla jedna wizyta i ustalalismy termin transferu. Kochana nie mozesz byc pesymistka. Bedzie dobrze!!! Ladna ilosc oocytow teraz ✊✊✊ za śliczne zarodeczki. Wiosna idzie i na lato wszystkue bedziecie chodzić z brzuchami:) no chyba ze bedziecie do kibelka przywiazane przez mdlisci:)
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie Jestem w 33 dpt udanym jak narazie ale jak robie siusiu to mocz jest jakis inny taki zolty jakby nie wiem moze za duzo lekow i piecze przy oddawaniu moczu. Czy to moze byc od zapalenia pecherza ? Od lekow ? Jak to teraz leczyc ?
Mocz faktycznie mialam.troche inny i smierdzial lekami ale mnie nic nie pieklo. Kiedy masz wizyte u gin? Moze to byc cos z pecherzem. Kochana wcinaj zurawine
 
Dziewczyny mam pytanie Jestem w 33 dpt udanym jak narazie ale jak robie siusiu to mocz jest jakis inny taki zolty jakby nie wiem moze za duzo lekow i piecze przy oddawaniu moczu. Czy to moze byc od zapalenia pecherza ? Od lekow ? Jak to teraz leczyc ?

A spróbuj może zbadać mocz, to badanie tanie a może pokazać czy coś złego się nie dzieje. Tylko ważne,żebyś pobrala go zgodnie ze wszelkimi zasadami, bo ja kiedyś byłam zaspana i trochę nieuwaznie pobralam i wynik mnie przerazil. Następnego dnia pobralam poprawnie i był dobry. A teraz możesz pić naturalny sok z żurawiny (100%).
 
Mocz faktycznie mialam.troche inny i smierdzial lekami ale mnie nic nie pieklo. Kiedy masz wizyte u gin? Moze to byc cos z pecherzem. Kochana wcinaj zurawine

Wizyte to ja mialam wczoraj ale wtedy hym nie bylo jeszcze tego znaczy mocz mial ii y korol ale nie pieklo a dzis zaczelo piec. Wizyte mam dopiero 16.03 nie chce aby to sie rozszerzylo mysle ze to dopiero poczatek i nie wiem co robic
 
Róża:) pisze:
hej. Robiłam dziś betę w 18 dpt wynik 163,9, poprzedni z 14 dpt wynik to 78,8. I co mam o tym myśleć? Beta mała jak na 18 dpt prawda?

Roza - przyrost masz za maly niestety ja mialam tak kiedys i mialam ciaze pozamaciczna nie mowie ze u ciebie tez tak bedzie ale monitoryj bete jak lekarz kaze odstawic leki musi spasc do 0 lub 1-2 bo ja mialam 120 rosla troche potem spadala i juz jak spadala ja ja tak zostawilam a okazalo sie pozniej ze ona nagle zaczela rosnac i byla pozamaciczna
A kiedy będzie wiadomo że to ciąża pozamaciczna?
 
Wczoraj gdzieś nie miałam sily pisac,tak mnie bolal brzuch. Ale miałam punkcje,pobrano 20 komórek. No i teraz czekanie ile wytrwa do 5 doby. Tak czy siak transfer odroczony. W międzyczasie szykuje się jeszcze na histeroskopie.
Dzis znow jakos wiary mi brakuje. Zwłaszcza,ze w tym tygodniu same porażki na forum byly :hmm: Wiec czemu mi mialoby sie udac...No i jeszcze martwie sie jak w tym wszystkim ogarnac prace. W tym tygodniu jezdzilismy co 2-dzien. Teraz jeszcze ta histeroskopia...A jak Wy to mowilyscie...skoro estrofem bede brala od 3dc to cykl jest naturalny czy sztuczny? Duzo znowu wizyt będzie,zeby podgladac endometrium?

Głowa do góry, piękna ilość komoreczek, niech się teraz ładnie zapladniaja. Przy estrofemie to cykl sztuczny, ja miałam e cyklu dwie wizyty i trzecia to już transfer.
Tu na forum (jak i w życiu) dobre wiadomości przeplatają się każdego dnia z tymi gorszymi. Ale wsparcie jakiego tu doznajemy naprawdę pomaga przejść przez wszystkie gorsze chwile.
Spróbuj myśleć pozytywnie, jak będziesz znała terminy wizyt, histeroskopii, itp.wpisz się do kalendarza (albo daj znać to ja Ciebie wpisze) a będziemy trzymały mocne kciuki :)
 
Wizyte to ja mialam wczoraj ale wtedy hym nie bylo jeszcze tego znaczy mocz mial ii y korol ale nie pieklo a dzis zaczelo piec. Wizyte mam dopiero 16.03 nie chce aby to sie rozszerzylo mysle ze to dopiero poczatek i nie wiem co robic
Zrób badanie moczu :) być może jakaś infekcja wchodzi. :) jak wyjdzie w badaniu coś nie tak to do lekarza koniecznie się zgłoś :)
 
A kiedy będzie wiadomo że to ciąża pozamaciczna?

Jak po odstawieniu lekow beta bedzie dalej rosla w malych wartosciach zly przyrost bety ale przyrost swiadczy o ciazy pozamacicznej. Jezeli odstawisz leki to beta powinna spadac i musi spasc do 0 do mniej niz 5. Wtedy bedziesz spokojna. Takze uwazaj bo ja nie uwazalam i potem mialam niespodzianke i to nie przyjemna bo mi sie jajowod rozlał bo byla ciaza jajowodowa
 
reklama
Jak po odstawieniu lekow beta bedzie dalej rosla w malych wartosciach zly przyrost bety ale przyrost swiadczy o ciazy pozamacicznej. Jezeli odstawisz leki to beta powinna spadac i musi spasc do 0 do mniej niz 5. Wtedy bedziesz spokojna. Takze uwazaj bo ja nie uwazalam i potem mialam niespodzianke i to nie przyjemna bo mi sie jajowod rozlał bo byla ciaza jajowodowa
Dziękuję za informacje i pozdrawiam:)
 
Do góry