reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam się i ja, choć dziś w nieco kiepskim nastroju [emoji853]dziś nic mnie nie cieszy [emoji20]dziś mój 3 dpt i odeszły bóle piersi, brzuch pobolewa. Zaczynam fiksować [emoji37]już mnie nachodzą czarne myśli [emoji850]
Miłego dnia dla Was [emoji8][emoji8][emoji8]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Nie doszukuj się objawów, bo one nic Ci nie powiedzą. Idź do kina, do znajomych na herbatkę,poczytaj książkę, ułóż puzzle...nie myśl ciągle o tym. I myśl POZYTYWNIE!!:)
 
reklama
Ja dawno temu tez zostałam przyjęta w poniedziałek rano-badania itp, zabieg miałam mieć wtorek rano. Miałam dostać koło wieczora (poniedziałek) leki na wywołanie, ale skończyło się zabiegiem jeszcze tego samego dnia, dokładnie koło 22. Miałam już dosyć silne krwawienie i stąd taka decyzja.
Życzę powodzenia dużo zdrowia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje [emoji8]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A wszystko po to, żeby pacjent był zadowolony, jak potem na kolację dostanie 2kromki chleba, 1g margaryny i pół pomidora:rofl2: po takiej głodówce nikt nie śmiał by wybrzydzać:-D
Tam chyba mieli dobre jedzonko ale mi nie dane bylo sprobowac bo jadlam dopieto jak wracałam. Ale potem odczulam to na wadze:) choc powiem wam ze opieka w szpitalu super. Jak przyszla pani sprzatac to wszystko z ziemi podnosila, dokladnie czyscila i w sali pachniało jak wysprzatala
 
Tam chyba mieli dobre jedzonko ale mi nie dane bylo sprobowac bo jadlam dopieto jak wracałam. Ale potem odczulam to na wadze:) choc powiem wam ze opieka w szpitalu super. Jak przyszla pani sprzatac to wszystko z ziemi podnosila, dokladnie czyscila i w sali pachniało jak wysprzatala

No ja ze szpitala też najlepiej wspominam Panią od sprzątania. Miała sto razy więcej empatii niż niejeden lekarz czy piguła:)
 
Wczoraj gdzieś nie miałam sily pisac,tak mnie bolal brzuch. Ale miałam punkcje,pobrano 20 komórek. No i teraz czekanie ile wytrwa do 5 doby. Tak czy siak transfer odroczony. W międzyczasie szykuje się jeszcze na histeroskopie.
Dzis znow jakos wiary mi brakuje. Zwłaszcza,ze w tym tygodniu same porażki na forum byly :hmm: Wiec czemu mi mialoby sie udac...No i jeszcze martwie sie jak w tym wszystkim ogarnac prace. W tym tygodniu jezdzilismy co 2-dzien. Teraz jeszcze ta histeroskopia...A jak Wy to mowilyscie...skoro estrofem bede brala od 3dc to cykl jest naturalny czy sztuczny? Duzo znowu wizyt będzie,zeby podgladac endometrium?
 
Wczoraj gdzieś nie miałam sily pisac,tak mnie bolal brzuch. Ale miałam punkcje,pobrano 20 komórek. No i teraz czekanie ile wytrwa do 5 doby. Tak czy siak transfer odroczony. W międzyczasie szykuje się jeszcze na histeroskopie.
Dzis znow jakos wiary mi brakuje. Zwłaszcza,ze w tym tygodniu same porażki na forum byly :hmm: Wiec czemu mi mialoby sie udac...No i jeszcze martwie sie jak w tym wszystkim ogarnac prace. W tym tygodniu jezdzilismy co 2-dzien. Teraz jeszcze ta histeroskopia...A jak Wy to mowilyscie...skoro estrofem bede brala od 3dc to cykl jest naturalny czy sztuczny? Duzo znowu wizyt będzie,zeby podgladac endometrium?
To cykl sztuczny wtedy. Ja miałam dwie wizyty, a 3 to był transfer.
 
Róża:) pisze:
hej. Robiłam dziś betę w 18 dpt wynik 163,9, poprzedni z 14 dpt wynik to 78,8. I co mam o tym myśleć? Beta mała jak na 18 dpt prawda?

Roza - przyrost masz za maly niestety ja mialam tak kiedys i mialam ciaze pozamaciczna nie mowie ze u ciebie tez tak bedzie ale monitoryj bete jak lekarz kaze odstawic leki musi spasc do 0 lub 1-2 bo ja mialam 120 rosla troche potem spadala i juz jak spadala ja ja tak zostawilam a okazalo sie pozniej ze ona nagle zaczela rosnac i byla pozamaciczna
 
Przykro mi, że się nie udało:( Ale to dopiero pierwszy transfer i do tego macie sporo mrożaków więc głowa do góry:)
Co do badania receptywności...nie kojarzę, żeby któraś miała robione. Przeważnie lekarze zaczynają od histeroskopii. Napewno zadziała jak screaching, który ułatwia implantację.
Ja miałam badana receptywnosc endometrium, pobierany jest materiał tak jak przy usg, tylko mniej komfortowo, bo jest pobierany "zadrapany" wymaz. To jest dwa razy robione, w zwykłym cyklu (tzn albo naturalnym albo stymulowanym estrofemem), w dniu wyznaczonym (tak jakby dzień transferu), potem na dwa dni później. Ma na celu sprawdzenie budowy i składu endometrium i czy zarodek jest podawany w odpowiednim dniu cyklu.
Na wynik czeka się kilka dni. U mnie wyszło w normie, czyli 5 dniowa blastocysta powinna być podana na 5 dni od owulacji (lub 5 dni od brania luteiny, w cyklu sztucznym).
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie Jestem w 33 dpt udanym jak narazie ale jak robie siusiu to mocz jest jakis inny taki zolty jakby nie wiem moze za duzo lekow i piecze przy oddawaniu moczu. Czy to moze byc od zapalenia pecherza ? Od lekow ? Jak to teraz leczyc ?
 
Do góry