reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Juz wszystko jasne. Przyjma mnie jutro wieczorem. I tak jak bylo zaplanowane najpierw zaloza te leki na wywolanie, beda obserwowac jak sytuacja wyglada i zabieg w poniedzialek

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Weź ciepły szlafrok i klapki co się wygodnie nasuwa bez schylania. Po tych lekach możesz mieć dreszcze na początku. Ogólnie robi się zimno. No i ciagle się ma uczucie ze chce się siusiu wiec ganiają do kibelkaa a ze jednocześnie skurcze (takie jak przy okresie - najpierw słabsze potem mocniejsze) to schylanie nie jest przyjemne. Ja miałam japonki co ciężko nakłada się w skarpetkach a jak pisałam robi się chłodno...
Tule...
 
reklama
Biore tez wasze wszystkie mysli I zaniose mu dzis o 17;((
Boje sie ze jak go xobscze to zaczne wyc jak glupia skoro teraz placze to co potem
Ale czuje ze skoro go znalismy musze go zobaczyc I pozegnac
Mielosmy plany grill poznawac sie blizej, moj maz jak go poznal plakal ze on chory I wierzyl ze wygra
To okropne co Asia przechodzi

Pozdrawiam was wszystkie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana znalas go.osobiscie? Cialo jest juz w Polce? Bałam sie ze moga byc problemy ze sproeadzeniem ciala. Ucaluj Asie od nas wszystkich i zapewnij o modlitwie
 
Koniczynko spokojnie [emoji4] wszystkie tu wiemy ze masz duze doswiadczenie w kwestiach medycznych. Nikt tego nie kwestionuje. Po prostu kazda opisuje swoje dosw w danym temacie [emoji4] w dobrej wierze [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To „matko” to było nie ze ja się wykłucam tylko reakcja na to odwołanie zabiegów danego dnia. Ze żal mi dziewczyn co zestresowane czekały cały dzień głodne, dlatego taki wykrzyknik mi się wyrwał.
I jasne, tak jak pisałam wymiana informacji, taka ciekawostka ze w jednych szpitalach chcą na czczo 6 a w innych 12 godzin. W jednym mnie kiedyś nie przyjęli jak powiedziałam ze 5 godzin przed przyjęciem ugryzłam kawałek suchego pieczywa a do histeroskopii miałam i tak poczekac kilka godzin
 
Ostatnia edycja:
To „matko” to było nie ze ja się wykłucam tylko reakcja na to odwołanie zabiegów danego dnia. Ze żal mi dziewczyn co zestresowane czekały cały dzień głodne, dlatego tak wykrzyknęła.
I jasne, tak jak pisałam wymiana informacji, taka ciekawostka ze w jednych szpitalach chcą na czczo 6 a w innych 12 godzin. W jednym mnie kiedyś nie przyjęli jak powiedziałam ze 5 godzin przed przyjęciem ugryzłam kawałek suchego pieczywa a do histeroskopii miałam i tak poczekac kilka godzin
To ja miałam najlepiej przed laparoskopia. Dzien przed przyjazdem do szpitala mialam zjesc lekki posilek o 18. W dniu przyjecia do szpitala caly dzien glodowka, po poludniu moglam wypic herbate z zastrzezeniem.ze ma byc owocowa a zabieg byl drugiego dnia pobytu w szpitalu po poludniu wiec gdzies 40.godzin glodowki. Po operacji tego samego dnia nic mi nie bylo wolno jesc, trzecieho dnia wypis i jak wracalam do domu to sucha bulke zjadłam. Straszne to bylo. Potem niech sie nie dziwia ze zolcia wymiotowalam jak mi wenflon zakladaly a potem po wybudzeniu z narkozy na sali
 
Biore tez wasze wszystkie mysli I zaniose mu dzis o 17;((
Boje sie ze jak go xobscze to zaczne wyc jak glupia skoro teraz placze to co potem
Ale czuje ze skoro go znalismy musze go zobaczyc I pozegnac
Mielosmy plany grill poznawac sie blizej, moj maz jak go poznal plakal ze on chory I wierzyl ze wygra
To okropne co Asia przechodzi

Pozdrawiam was wszystkie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Teraz to i ja się poryczałam:( Przytul Asię mocno od nas wszystkich, niech wie że cały czas o nich myślimy i bardzo jej współczujemy.
 
Biore tez wasze wszystkie mysli I zaniose mu dzis o 17;((
Boje sie ze jak go xobscze to zaczne wyc jak glupia skoro teraz placze to co potem
Ale czuje ze skoro go znalismy musze go zobaczyc I pozegnac
Mielosmy plany grill poznawac sie blizej, moj maz jak go poznal plakal ze on chory I wierzyl ze wygra
To okropne co Asia przechodzi

Pozdrawiam was wszystkie [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymajcie się! ❤
 
reklama
Do góry