reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O widzisz, dzieki za inf [emoji4] w takim razie wychodzi na to, ze walczac o prawidlowy poziom homocysteiny w ogole powinnam odstawic mala czarna [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja na wszelki wypadek ograniczylam bo po z jednej strony zastrzyki i tabletki na nadkrzepliwosc a z drugiej kawa? No ale tozumiem wszystkie dziewczyny, ktore bez kawy nie fynkcjonuja. Mi bylo bardzo ciezko. Plus jest taki ze dzis pije znacznie mniej niz przed rokiem.

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
reklama
A ja siedze w klinice i czekam na diagnoze czy bedzie dzidzia czy pusty pecherzyk ;( cała sie z nerwow trzense juz moj M oberwał heh bo za wilno jechał, taka zestresowana jestem na maxa ale bedzie przykro jak sie nie uda ;(
Zacisnelam kciuki a mialam butelki umyc [emoji6] haha butelki poczekaja.... [emoji110]

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
A ja siedze w klinice i czekam na diagnoze czy bedzie dzidzia czy pusty pecherzyk ;( cała sie z nerwow trzense juz moj M oberwał heh bo za wilno jechał, taka zestresowana jestem na maxa ale bedzie przykro jak sie nie uda ;(
3mamy mocno kciuki i wierzymy że jednak pokaże się pęcherzyk z którego będzie dzidzia a nie puste jajo... daj znać jak wyjdziesz ❤❤❤
 
A to ciekawe, pierwszy raz slysze bo wszyscy mi mowili ze Nk trzeba miedzy 22 a 28 dniem cyklu, jak jest regularny! Teraz mi zrobili jak robilam caly lab i wyszlo 11.2% ale nie bylam pewna czy to wiarygodne bo w sumie bylo robione nie koniecznie na samym koncu cyklu.
@dzoasia, a co Ty o tym myslisz? Kiedy Ty robilas?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie też nie miało to znaczenia. Nawet u Paśnika jak robiłam drugi raz to byłam na początku cyklu i to jeszcze w trakcie stymulacji.
 
Ależ dziś się dzieje :).
@Angelad - dobrych wieści, niech informacje od lekarzy dadzą Ci nadzieję na szybka ciążę :).
@Gotart - słodkich snów i dojrzałych, pięknych, dorodnych jajek. Oby się ładnie zapladnialy.
@Vorreiavereunbimbo - bety do nieba albo jeszcze wyższej. Niech wynik wyciśnie łzy, ale szczescia.
@hope322 - niech widok córeczki i informacje, które dziś usłyszycie dadzą Wam wiele spokoju i radości.
@Faluś , @mmileczkaa , @Sendi9690 - wracajcie do nas ze zdjęciami swoich wyczekanych Maluszków. Musi być dobrze, niech pęcherzyki i zarodki będą piękne i pozwolą spokojniej cieszyć się odmiennym stanem :)

Miłego dnia dla wszystkich.

Dziewczyny kciuki zaciśnięte✊✊✊
Miłego dnia:)
 
A ja siedze w klinice i czekam na diagnoze czy bedzie dzidzia czy pusty pecherzyk ;( cała sie z nerwow trzense juz moj M oberwał heh bo za wilno jechał, taka zestresowana jestem na maxa ale bedzie przykro jak sie nie uda ;(
Trzymam kciuki!
Mój też oberwał bo śniło mi się ze się wyprowadził bo musi przemyśleć związek i takie tam Budzi mnie w miły sposób ze kawa czeka a ja bach poduszką
 
U mnie też nie miało to znaczenia. Nawet u Paśnika jak robiłam drugi raz to byłam na początku cyklu i to jeszcze w trakcie stymulacji.
Ja byłam poltora tygodnia temu u Paśniaka. Kazał zrobić w drugiej połowie cyklu. A ja na to ze jestem w trzecim dniu i specjalnie dzwoniłam i się pytałam w Łabie o to nk, powiedzieli ze dzień cyklu nie ma znaczenia to jak to w końcu jest. A on mi na to ze spokojnie mogę robić w 3 dzień tylko on musi to sobie zanotować żeby wiedziec przy interpretacji wynikow. Bo trochę inaczej skala wyglada.
Miałam zlecone:
LTC
ASA
ANA
IMK
CBA
I jeszcze helicobacter kazał zrobić ale to już w Medicover
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam ogromna nadzieje ze ten lekarz bedzie mial na mnie pomysl, wizyta juz w poniedzialek :)

A co do okresu, @anett96 tez sie cieszylam ze juz jest ale teraz sama nie wiem czy to bylo to bo trwal moze dwa dni, byl bardzo slaby i dzisiaj moze czwarty dzien i spowrotem wrocily brazowe plamienia. Doslownie swira dostane!
A ja mam mega obfity. Leci jak ppdczas ronienia..

Napisane na SM-J530F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry