reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, ktora z Was zna sie na prawie niemieckim jesli chodzi o zarodki, moglabym prosic abys sie do mnie odezwala? @annemarie, dobrze pamietam?

@dzoasia, Ty na pewno wiesz ktora z dziewczyn! Twoja pamiec nigdy nie zawodzi.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Juz po wizycie na fotelu myslalam ze ucha wyzione- huraaa jest zarodek jest dzidzia i jest serduszko. Fakt ze moj gin jest malo wylewny ale najlepszy w tej klinice w ktorej sie lecze. Powiedzial tak cytuje- ciaza rozwija sie prawidlowo serce jest zarodek tez. Przyjsc za 2 tygodnie. I nawet fotke trzasna dla dzidzi ;D ale za to nie powiedzial ile mm jakie tentno nic a ja z emocji nie zapytalam. Zapytalam tylko o te plamienia i krwawienia- a on na to zeby sie nie przejmowac jest maly krwiaczek ale nic wielkiego. Dzis cudowny dzien bo jest jednak ta dzidzia a tyle nerwow przez 2 tyg bylo oh. Tylko ciesze sie i martwie. Wczoraj tez plamienie krwia bylo zawsze na wieczor sie pojawia a ja przeciez ciagle.lerze- te plamienia i czasem bole sa niepokojace dlatego ciagle myslalam o najgorszym. Nie wiem co robic jak juz jest serduszko i juz o tym wiem i jak zobacze ta krew wieczorem to zeschizuje i na pogotowie pojade :/ nie wiem.co robic. A lekarz na to wszytko zeby sie nie przejmowac - a wez tu sie nie przejmuj. Ale sie rozpisalam... bez ladu i skladu nadodatek ;p
 
@asinka89 - życzę Ci siły i wiary, które będą w najbliższym czasie bardzo potrzebne. Teraz Dami zaopiekuje się Tobą. Będziesz czuła jego obecność w codziennych czynnościach, choćby przy porannej kawie... Może kiedyś znajdziesz siłę, by włączyć piosenkę Seweryna Krajewskiego "Kiedy mnie już nie będzie" (teraz jest na to zdecydowanie za wcześnie), uśmiechniesz się do Damiego.

Nie ma odpowiednich słów pocieszenia. Byłaś silna w ostatnim czasie. Pozwól się sobie wypłakać.

Łączę się w modlitwie.
 
Juz po wizycie na fotelu myslalam ze ucha wyzione- huraaa jest zarodek jest dzidzia i jest serduszko. Fakt ze moj gin jest malo wylewny ale najlepszy w tej klinice w ktorej sie lecze. Powiedzial tak cytuje- ciaza rozwija sie prawidlowo serce jest zarodek tez. Przyjsc za 2 tygodnie. I nawet fotke trzasna dla dzidzi ;D ale za to nie powiedzial ile mm jakie tentno nic a ja z emocji nie zapytalam. Zapytalam tylko o te plamienia i krwawienia- a on na to zeby sie nie przejmowac jest maly krwiaczek ale nic wielkiego. Dzis cudowny dzien bo jest jednak ta dzidzia a tyle nerwow przez 2 tyg bylo oh. Tylko ciesze sie i martwie. Wczoraj tez plamienie krwia bylo zawsze na wieczor sie pojawia a ja przeciez ciagle.lerze- te plamienia i czasem bole sa niepokojace dlatego ciagle myslalam o najgorszym. Nie wiem co robic jak juz jest serduszko i juz o tym wiem i jak zobacze ta krew wieczorem to zeschizuje i na pogotowie pojade :/ nie wiem.co robic. A lekarz na to wszytko zeby sie nie przejmowac - a wez tu sie nie przejmuj. Ale sie rozpisalam... bez ladu i skladu nadodatek ;p
Rewelacja! @Faluś Tak właśnie miała się zakończyć Twoja wizyta :laugh2::-D
Huraaa teraz tylko zacząć się powoli cieszyć dzidziusiem i dbać o siebie Kochana :D;):)
 
Juz po wizycie na fotelu myslalam ze ucha wyzione- huraaa jest zarodek jest dzidzia i jest serduszko. Fakt ze moj gin jest malo wylewny ale najlepszy w tej klinice w ktorej sie lecze. Powiedzial tak cytuje- ciaza rozwija sie prawidlowo serce jest zarodek tez. Przyjsc za 2 tygodnie. I nawet fotke trzasna dla dzidzi ;D ale za to nie powiedzial ile mm jakie tentno nic a ja z emocji nie zapytalam. Zapytalam tylko o te plamienia i krwawienia- a on na to zeby sie nie przejmowac jest maly krwiaczek ale nic wielkiego. Dzis cudowny dzien bo jest jednak ta dzidzia a tyle nerwow przez 2 tyg bylo oh. Tylko ciesze sie i martwie. Wczoraj tez plamienie krwia bylo zawsze na wieczor sie pojawia a ja przeciez ciagle.lerze- te plamienia i czasem bole sa niepokojace dlatego ciagle myslalam o najgorszym. Nie wiem co robic jak juz jest serduszko i juz o tym wiem i jak zobacze ta krew wieczorem to zeschizuje i na pogotowie pojade :/ nie wiem.co robic. A lekarz na to wszytko zeby sie nie przejmowac - a wez tu sie nie przejmuj. Ale sie rozpisalam... bez ladu i skladu nadodatek ;p
Super kochana!!! Na pierwszej wizycie gdzie byl widoczny zarodek tez nie mialam mierzonego tetna dziecka, dopiero na kolejnej tak ze spokój mamuśka:) a co do krwawien mam nadzieje ze Ci sie to uspokoi w koncu. ❤
 
Juz po wizycie na fotelu myslalam ze ucha wyzione- huraaa jest zarodek jest dzidzia i jest serduszko. Fakt ze moj gin jest malo wylewny ale najlepszy w tej klinice w ktorej sie lecze. Powiedzial tak cytuje- ciaza rozwija sie prawidlowo serce jest zarodek tez. Przyjsc za 2 tygodnie. I nawet fotke trzasna dla dzidzi ;D ale za to nie powiedzial ile mm jakie tentno nic a ja z emocji nie zapytalam. Zapytalam tylko o te plamienia i krwawienia- a on na to zeby sie nie przejmowac jest maly krwiaczek ale nic wielkiego. Dzis cudowny dzien bo jest jednak ta dzidzia a tyle nerwow przez 2 tyg bylo oh. Tylko ciesze sie i martwie. Wczoraj tez plamienie krwia bylo zawsze na wieczor sie pojawia a ja przeciez ciagle.lerze- te plamienia i czasem bole sa niepokojace dlatego ciagle myslalam o najgorszym. Nie wiem co robic jak juz jest serduszko i juz o tym wiem i jak zobacze ta krew wieczorem to zeschizuje i na pogotowie pojade :/ nie wiem.co robic. A lekarz na to wszytko zeby sie nie przejmowac - a wez tu sie nie przejmuj. Ale sie rozpisalam... bez ladu i skladu nadodatek ;p
Super :* napewno piękny widok...pozytywnie zazdraszcze :* pozostało Ci teraz nadal leżeć i czekać dwa tygodnie,będzie wszystko dobrze :*
 
reklama
Kochane trzese sie piszac to u rycze, nie moge utrzymac telefonu [emoji19]... zmowcie paciorek za damiego. Bog go dzisiaj wezwal do siebie!!!
@asinka89, calym sercem z Toba!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
O rety... :-( pomodlę się za nich oboje. Niech Bóg pomoże przetrwać ten ciezki czas Asi. Niech Bóg ma Ich w swojej opiece
 
Do góry