reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ależ dziś się dzieje :).
@Angelad - dobrych wieści, niech informacje od lekarzy dadzą Ci nadzieję na szybka ciążę :).
@Gotart - słodkich snów i dojrzałych, pięknych, dorodnych jajek. Oby się ładnie zapladnialy.
@Vorreiavereunbimbo - bety do nieba albo jeszcze wyższej. Niech wynik wyciśnie łzy, ale szczescia.
@hope322 - niech widok córeczki i informacje, które dziś usłyszycie dadzą Wam wiele spokoju i radości.
@Faluś , @mmileczkaa , @Sendi9690 - wracajcie do nas ze zdjęciami swoich wyczekanych Maluszków. Musi być dobrze, niech pęcherzyki i zarodki będą piękne i pozwolą spokojniej cieszyć się odmiennym stanem :)

Miłego dnia dla wszystkich.
Miłego dnia dziewczyny i czekamy na same dobre wieści dzisiaj!!! Powodzenia! ❤❤❤❤❤
 
reklama
Tez uwielbiam kawe, ale nie pilam po transferze i jak widac u mnie nic to nie dalo. Ciezko powiedziec czy mozna czy nie. Czytalam gdzies, ze teoretycznie kawa na poczatku ciazy moze utrudniac implantacje zarodka. Z drugiej strony mamaginekolog pisze ze 1 filizanke dziennie mozna [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kawa podnosi poziom homocysteiny. Ja pilam kawe po transferze (jedna zamiast dwoch dziennie) a odtswialam po pierwszej pozytywnej becie.

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
Hej.. ja narazie muszę opuścić forum ... odebralismy wyniki testu Pappa i nie jest dobrze .. dziś dodatkowo musieliśmy zrobić testy NIFTY.. proszę Was o modlitwe... trzymajcie się i każdej z osobna kibicuje ! [emoji173][emoji110]
Trzymam kochana kciuki ale pamietaj ze pappa to tylko statystyka. To nie badanie diagnostyczne. Wiem ze wszystko bedzie dobrze[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
 
Kawa podnosi poziom homocysteiny. Ja pilam kawe po transferze (jedna zamiast dwoch dziennie) a odtswialam po pierwszej pozytywnej becie.

[emoji127] Piotruś i Oleńka 28.09.2017
O widzisz, dzieki za inf [emoji4] w takim razie wychodzi na to, ze walczac o prawidlowy poziom homocysteiny w ogole powinnam odstawic mala czarna [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ależ dziś się dzieje :).
@Angelad - dobrych wieści, niech informacje od lekarzy dadzą Ci nadzieję na szybka ciążę :).
@Gotart - słodkich snów i dojrzałych, pięknych, dorodnych jajek. Oby się ładnie zapladnialy.
@Vorreiavereunbimbo - bety do nieba albo jeszcze wyższej. Niech wynik wyciśnie łzy, ale szczescia.
@hope322 - niech widok córeczki i informacje, które dziś usłyszycie dadzą Wam wiele spokoju i radości.
@Faluś , @mmileczkaa , @Sendi9690 - wracajcie do nas ze zdjęciami swoich wyczekanych Maluszków. Musi być dobrze, niech pęcherzyki i zarodki będą piękne i pozwolą spokojniej cieszyć się odmiennym stanem :)

Miłego dnia dla wszystkich.
Dziewczyny, kciuki za Wszyskie ✊❤️
@Oczekiwanie2017 a Ty nie mialas dzisiaj wizyty? ;)
 
A ja siedze w klinice i czekam na diagnoze czy bedzie dzidzia czy pusty pecherzyk ;( cała sie z nerwow trzense juz moj M oberwał heh bo za wilno jechał, taka zestresowana jestem na maxa ale bedzie przykro jak sie nie uda ;(
 
A ja siedze w klinice i czekam na diagnoze czy bedzie dzidzia czy pusty pecherzyk ;( cała sie z nerwow trzense juz moj M oberwał heh bo za wilno jechał, taka zestresowana jestem na maxa ale bedzie przykro jak sie nie uda ;(
tez to przezywalam i zycze Ci z calego serca takiego rozwiazania jak u mnie :*
 
reklama
Do góry