reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak ja się denerwuje....
Czekam na te wyniki jak na swoje

Ja tak samo a dzisiaj po dwóch tygodniach zwolnienia wróciłam do pracy, roboty mam że hej... ale będę zaglądać ✊

Ja już wszystko wiem.... niestety wynik się nie zmienił, czyli dupa :(
Za cała resztę 3mam mocno kciuki, abyście miały dużo lepsze informacje niż moje... :*

Kochana tak mi przykro :( przytulam Cię mocno! I również namawiam na histeroskopię!
 
Oh nie :(:( Kochana przykro mi...
Zanim weźmiesz mrozaczka przebadaj się dokładniej. Histeroskopię chociaż zrób jeśli nie chcesz jeszcze immunologii. Badania pokazują, że w cyklu po histeroskopii jest więcej ciąż z IVF, bo histero trochę zmienia stosunki immunologiczne w macicy.
To ogólnie co jest lepiej zrobić ta histeroskopia czy immunologie? Bo ja zapisałam się pierwszy na immunologie czy to złe?
 
To ogólnie co jest lepiej zrobić ta histeroskopia czy immunologie? Bo ja zapisałam się pierwszy na immunologie czy to złe?
Aż tak się nie znam. Ja robiłam najpierw histero bo to łatwiejsze. I mogłoby się okazać, że problemy z zagnieżdżaniem to kwestia polipa w macicy. Którego jak się okazało miałam. Moim następnym krokiem będzie immunologia.
 
reklama
Do góry