reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

@Kurcia @Never give up @olgaaa1987 @Agniecha1508 kochane ✊✊✊✊ za wasze bety !! Niech rosną jak szalone I będą początkiem cudownej ciąży !! ❤❤❤❤

@Chocolateri @agawas11 @Jeszczeniematka ✊✊✊ za maluszki niech dalej pięknie rosną :) ciotki czekają na foto :D ❤❤❤

@malena100 ✊ za jajeczka !! Niech pięknie się zapladniaja i dają początek pięknej zdrowej ciąży ❤

@Gotart ✊ za jejczka! Niech pięknie rosną! Czekamy na info kiedy transfer :)

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! ❤
Dziś musiałam do Was zajrzeć :-D Powodzenia Kochane moje dla każdej. Bet na wysokościach! Niech weekendowe testy okażą się fałszywe :p I pięknych widoków na usg!
 
reklama
Pisalam przy wczesniejszym poscie czy moglabys mi napisac czy zobaczyl zarodek doktor jak zrobia ci usg - ja tez mam bole czasami ale gorzej ze czasami mam plamienia nawet rozowe. Bylam.z tym u lekarza wczoraj 24dpt ale kazal sie nie przejmowac ze tak moze byc a ja w panice caly czas bo nie zobaczyl jeszcze zarodka a ja sie nienorietuje jak po ivf kiedy on sie powinien pojawic. Napisz jak bedziesz cos wisdziala
U mnie zarodek był widoczny w 25dpt z serduszkiem. Kiedy masz kolejną wizytę?
 
Dziewczyny trzymam kciuki...pisać szybko jak będę wyniki :) będę w miarę możliwości zaglądałam forum...bo Wam wszystkim ma się teraz udać a w maju mam ja być ta jedyna gwiazda która będzie miała transfer itp ktorej też musi się udac;) więc teraz wasz czas a ja czekam w kolejce :D
 
reklama
Powodzenia dziewczyny!
Trzymam za każdą kciuki i czekam razem z Wami na wyniki z takim napięciem jakbym czekała na swoje! Niech to bedzie dzień dobrych wiadomości :)
 
Do góry