reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama

U mnie jakoś przeszło, miałam wczoraj stresujący dzień i to chyba od tego. Jutro rano robię bete i zapytam czy mogę podejść do doktora żeby zobaczył co tam się dzieje, a tak to usg mam mieć dopiero za tydzień :/ także nie wiem co myśleć. 3 mam kciuki żeby wszystko było u Ciebie ok i żebyśmy niedługo mogły napisać ze widać już u nas maleństwa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od 6 dpt mam co jakiś czas bóle jak przed @ i za każdym razem jak idę do łazienki to boje się czy mi się @nie zaczela ... I tak szukam pocieszenia na forach w nadziei, ze któraś z Was miała taka sytuację jak ja i oczywiście u której zakończyło się ciążą

Tak ja mialam i skonczylo sie ciaza gorzej ze nadal tem bol od czasu do czasu mam czesto wieczorami
 
Wezmę pod uwagę tą metodę. Tylko muszę jeszcze męża ogarnąć bo boi się no i fundusze podbudować. Mam nadzieję że jeszcze w tym roku spróbujemy
Wiadomo, fundusze tez sa wazne- to sa jak wiemy duze koszty..Ale poczytaj sobie i zapytaj o ta metode, ja szczeze tez nie wiedzialam o niej dopoki pierwsze podejscie do InVitro nie okazalo sie u nas klapa... wtedy lekarz zasugerowal nam wlasnie ICSI przy slabych wynikach nasienia meza i to okazalo sie strzalem w dziesiatke;)
 
Kochana ale jak bedziesz sie leczyc to ten czas szybciej leci. Moze obejdzie sie bez szczepien, wystarcza jakies leki, intralipid.

No mam nadzieje, zobaczymy wizyta u Pasnika juz 19 marca. Ogolnie marzec dla mnie bedzie bardzo intensywny dlatego mysle ze minie szybko a najwazniejsze bede wiedziec co dalej robic!
 
reklama
Nie przesadza i wierze ze bedzie to dobrym znakiem! Mnie chwile po transferze rozbolał ząb - tak ze musiałam iść do dentysty. Zaraz potem dopadło przeziębienie gigant. I mimo wszystkich plag ciąża była! Inna sprawa ze zakończyła sie dramatycznie tragicznie. Ale bety były do nieba i przez 10 tygodni byłam happy na maksa. I tej udanej części Ci kochana życzę!
Dziękuję bardzo :-) Staram się być dobrej myśli, tylko to oczekiwanie na test bardzo mi się dłuży. Wyjątkowo teraz czas wolno mi mija. Współczuję z powodu utraty... I trzymam kciuki na przyszłość...!

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nie przesadza i wierze ze bedzie to dobrym znakiem! Mnie chwile po transferze rozbolał ząb - tak ze musiałam iść do dentysty. Zaraz potem dopadło przeziębienie gigant. I mimo wszystkich plag ciąża była! Inna sprawa ze zakończyła sie dramatycznie tragicznie. Ale bety były do nieba i przez 10 tygodni byłam happy na maksa. I tej udanej części Ci kochana życzę!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry