reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja słyszałam, że przeziębienie nawet pomaga bo organizm walczy z przeziębieniem i "nie zwraca uwagi " na ciążę żeby jej cos tam mącić. Ale nie wiem na ile to prawda.
Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom

Też gdzieś to wyczytałam. Mam nadzieję, że to prawda :-) Podobno gorzej jest, gdy pojawia się gorączka, grypa...
 
reklama
Szczerze mówiąc to jak w piątek lekarz powiedział mi ze nie jestem w ciąży to byłam w takim szoku, ze nawet nie miałam siły dyskutować czy jest nadzieja ze jeszcze może sie uda
Kochana przy 3dniowym zarodku poczekaj z lekami do 12dpt. Możesz zrobić betę 10dpt, ale nawet jak będzie ujemna to tak do 12dpt wstrzymałabym się odstawieniem leków. Z lekarza strony faktycznie dziwne, że kazał tak wcześnie odstawić leki.
 
Taki plan. Narazie chce zabrać cała dokumentacje medyczna i zmienić klinikę jak już mąż dojrzeje. Tez tak macie że mężowie tak szybko się poddają??
Fragmentacja DNA plemnika, u nas była wysoka chyba (albo niska - nie pamiętam co jest złym wynikiem), mimo że ogólnie wyniki nasienia na początku były dobre. U nas, mimo separacji i FAMSI, 2 komórki się nie zapłodniły w ogóle, a jedna obumarła w 5 dobie. Niby ta separacja po to, żeby wybrać najlepsze, więc to chyba nie jest tak, że jak zarodki obumierają to nasienie złe, po prostu tak jest. Nam lekarz powiedział, że to się zdarza bardzo rzadko, żebyś się wszystkie zapłodniły.



Współczuję :( odchorujcie to, odbijcie się finansowo i walczcie dalej :yes:
 
Kurde to nie wiedzialam ze to takie skomplikowane. Mi Pasnik wypisal recepte i wlasnie to zapotrzebowanie

No to nie wiedzialam ze z tym tyle zachodu... Mi Pasnik wypisal recepte i to zapotrzebowanie na zakup wyrobow medycznych tez bo wlasnie mowil ze w niektórych aptekach tego wymagaja. Ja mam napisane na tej recepcie i na zapotrzbowanih 20% intralipid 100 ml - 2 opakowania i 0,9% natrii chloratii - 2 opakowania. To jeszcze oprocz tego mam ta sol brac bo juz nic z tego nie rozumiem. Ciemnota ze mnie jesli chodzi o leki, wiec Pasnikowi od razu mówiłam zeby mu to zapisal bo za 2 minuty wszystko zapominam... A Ty kochana tez bralas w cyklu poprzedzajacym leki immunosuoresyjne takie jak equoral encorton i azatriopryna ? Bo juz znow nie pamietam ktora to z Was... Przepraszam Was ze sie w tym nie umiem polapac... I powiedz mi jeszcze czy przed tranferem mialas robionu scratching ?
Ja nie bralam zadnych lekow i nie mialam scratching. On na zapotrzebowaniu Ci napisal sol:) to natchi cos tam to sol:) niestety jest ciezko zalatwic dyspozycje podania leku a bez tego nikt ci tego nie poda
 
Od 6 dpt mam co jakiś czas bóle jak przed @ i za każdym razem jak idę do łazienki to boje się czy mi się @nie zaczela ... I tak szukam pocieszenia na forach w nadziei, ze któraś z Was miała taka sytuację jak ja i oczywiście u której zakończyło się ciążą
Hej. Też tak miałam, bóle jak na@. Przy pierwszym transferze niestety zakończyły się@ , natomiast teraz też są ale test wyszedł mi pozytywny i jutro idę na betę potwierdzić wynik. Także głowa do góry:)
 
Ja nie bralam zadnych lekow i nie mialam scratching. On na zapotrzebowaniu Ci napisal sol:) to natchi cos tam to sol:) niestety jest ciezko zalatwic dyspozycje podania leku a bez tego nikt ci tego nie poda
No to chociaz tyle dobrze ze ta sol juz mam z glowy... To teraz musze zaczac szukac kogos kto mi to poda... Dziekuje kochana :)
 
W której klinice byłaś i w jakim mieście?
Hej dziewczyny, ostatnio rzadko pisze siedze i codziennie podczytuje;) wszystkim oczywiscie gratuluje a za pozostalych trzymam mocno kciuki i wiem ze sie uda!!;)) KAZDEJ!!
Odpisze Ci Edi na post,bo widze ze przezywasz to samo co ja zaczynajac z In Vitro. Tez za piereszym razem pobrano mi 17! komorek z czego juz nastepnego dnia dowiedzialam sie ze zadne z nich nie dotrwalo do nastepnego dnia-gdyz plemniki byly za slabe i zadne nie podjely proby polaczenia sie z komorkami.. nie chce sobie nawet przypominac co czulam z mezem...
To byl koszmar-pierwsza proba i podeptane nadzieje-17 komorek i nic!!
Myslalam ze to jest prostsze- ale nie poddalismy sie po miesiacu przerwy podedzlismy do proby od nowa tym razem wlasnie zasugerowana przez.lekarzy metoda ICSI. Z 10 pobranych komorek 9 sie zaplodnilo a jedna z nich teraz grzeje sie w moim brzuszku:)))!!
Dlatego nie poddawaj sie!! Warto probowac raz jeszcze choc wydaje sie beznadziejnie czasami!! Widocznie potrzebna wam inna metoda..
 
reklama
Od 6 dpt mam co jakiś czas bóle jak przed @ i za każdym razem jak idę do łazienki to boje się czy mi się @nie zaczela ... I tak szukam pocieszenia na forach w nadziei, ze któraś z Was miała taka sytuację jak ja i oczywiście u której zakończyło się ciążą
Bole jak przed @ to podobno nic złego. Piszą o tym nawet kliniki. Moga
 
Do góry