reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Vorreiavereunbimbo kochana niech ten transfer zaowocuje wymarzona ciąża !! ✊✊✊ zaciskaj nóżki i nie puszczaj :D
@Angelad kochana samych dobrych wiadomości na wizycie :)✊ czekamy na info !❤
@EwaRaG bety do nieba !! ✊✊✊

MIŁEGO DNIA KOCHANE ! :)
Dziękuję...właśnie jadena 15sta
Zobaczymy jaka bedzie decyzja...
Napewno dam znac;-) ;)
 
reklama
A ja po wizycie u doktora I wynikach. Beta spadla do 3,4 i kazal odstawic wszystkie leki no i czekać na @.
A jak go pytałam jaki plan na przyszlosc (bo najpierw musimy to niepowodzenie i tak psychicznie i finansowo jakoś przetrawic)... To powiedzial że u Pani to już chyba wszystko możliwe zrobione było... Jedyne co to te 2 ostatnie mrozaczki podać razem ze wszystkimi procedurami jak teraz no i tyle.
Bo podejrzewa, jak już się kolejny transfer nie uda to już jedynie kwestia nieprawidlowych blastek (a pgd nie robiliśmy przy invitro, więc teraz nie da się już tego sprawdzić). Chyba że kolejne jajeczka rozmrozimy (bo mamy spory zapas), zaplodnimy I wtedy to pgd.... Ehhh....jakie to wszystko popier*... za przeproszeniem.
No albo liczyć na naturalny cud...
Rabarbara spokojnie, pierwsze in vitro, tyyyle komórek, blastki, wiek niezaawansowany;) będzie dobrze, tylko trzeba próbować
 
A ja po wizycie u doktora I wynikach. Beta spadla do 3,4 i kazal odstawic wszystkie leki no i czekać na @.
A jak go pytałam jaki plan na przyszlosc (bo najpierw musimy to niepowodzenie i tak psychicznie i finansowo jakoś przetrawic)... To powiedzial że u Pani to już chyba wszystko możliwe zrobione było... Jedyne co to te 2 ostatnie mrozaczki podać razem ze wszystkimi procedurami jak teraz no i tyle.
Bo podejrzewa, jak już się kolejny transfer nie uda to już jedynie kwestia nieprawidlowych blastek (a pgd nie robiliśmy przy invitro, więc teraz nie da się już tego sprawdzić). Chyba że kolejne jajeczka rozmrozimy (bo mamy spory zapas), zaplodnimy I wtedy to pgd.... Ehhh....jakie to wszystko popier*... za przeproszeniem.
No albo liczyć na naturalny cud...

Bardzo mi przykro [emoji20] najważniejsze żeby był jakiś kolejny plan. Ja przeżywałam zawód w piątek wręcz wszystkie nieszczęścia świata. Dziś zapisałam się na wizytę i mam nadzieje ze w przyszłym cyklu rozpocznę kojenie podejście. Głowa do góry [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wierzcie w swoje ostatnie kropeczki, one są silne[emoji4] to moje 2 ostatnie mrozaczki a patrzcie jakie już duże [emoji7]
1519214122-decb2d6f57db38bf-aaaaaa.jpeg
1519214133-0ad1c778ff9fd2f6-aaaaaa.jpeg
1519214165-ce063027813b80f7-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Jejciu jakie śliczności :tak::tak::tak:
 
Dziewczyny mam pytanie techniczne :) Jak się wstawia zdjęcia? Ja w tym rzędzie gdzie są minki na kompie nawciskałam już wszystko i nie mogę dodać zdjęcia.. Jak klikam obrazek wyskakuje że mam podać link do obrazka... a ja bym chciała takie zwykłe zdjęcie zupełnie nie wiem gdzie to znaleźć.. poratujecie dokładną instrukcją?;)

Zapodaj.pl
 
Dziewczyny mam pytanie techniczne :) Jak się wstawia zdjęcia? Ja w tym rzędzie gdzie są minki na kompie nawciskałam już wszystko i nie mogę dodać zdjęcia.. Jak klikam obrazek wyskakuje że mam podać link do obrazka... a ja bym chciała takie zwykłe zdjęcie zupełnie nie wiem gdzie to znaleźć.. poratujecie dokładną instrukcją?;)
tędy
upload_2018-2-21_14-29-56.png


Albo po prostu robię kopiuj, i w polu gdzie się pisze daję "wklej" :)
 

Załączniki

  • upload_2018-2-21_14-29-56.png
    upload_2018-2-21_14-29-56.png
    8,8 KB · Wyświetleń: 518
  • upload_2018-2-21_14-30-20.png
    upload_2018-2-21_14-30-20.png
    8,8 KB · Wyświetleń: 94
Niestety moje dwa zarodki nie przetrwały:no: wczoraj przestały się dzielić:no: całe szczęście że został ze mną ten jeden o ktorego się bardzo modle żeby już sobie pobył ze mna przez te 9 m-cy.
Dzisiaj w nocy mega mnie bolał brzuch i musiałam wziąść nospe,powiedzcie mi czy po transferze 19 lutego mogą ją brać spokojnie?
Mozesz brac . Nie szkodzi ona. Powoem ci ze ja mialam w 2 dobie po transferze w nocy taki bol brzucha ze obudzilam sie i wzielam no spe. Dalej troche bolal ale to tak jakby miala byc biegunka ale nie bylo. Juz sama nie pamietam potem nie bylo juz boli. To byl udany transfer. :) raz tylko jeszcze nast dnia mialam sekundowe dokl. Uklucie jakby w macicy. Jakby cos sie zakotwiczylo. Potem zupelnie nic.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny wierzcie w swoje ostatnie kropeczki, one są silne[emoji4] to moje 2 ostatnie mrozaczki a patrzcie jakie już duże [emoji7]
1519214122-decb2d6f57db38bf-aaaaaa.jpeg
1519214133-0ad1c778ff9fd2f6-aaaaaa.jpeg
1519214165-ce063027813b80f7-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry