reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
[emoji8] jeszcze troszkę i tak na swoje maluszki będziesz patrzyła a my razem z Tobą będziemy je podziwiac[emoji4] zobaczysz jak do sierpnia Ci czas szybko minie a po będzie biegł jeszcze szybciej. co tam u Was?

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Adunia dzieciaczki prześliczne ale mamusi też należy się uznanie za stylizację:-) :)
 
Jak zwykle przecież do transferu bez przygód to ja podejść nie moge dobrze ze ja zrobiłam te tsh dzwoniłam do lekarza powiedział że trochę za duże ale ze zbijemy to przed transferem ze jutro leki włączy ***** zawsze cos jesZcze tarczycy mi brakowało a przed pierwszą próbą miala 1.18 to czemu tak teraz w górę poszła??
 
@PaulinkaP zbadaj jeszcze raz. TSH bardzo skacze. Nie mozna nic wnioskowac po jednym wyniku. Ja jednego dnia mialam 0.8, za dwa dni 2.5, pozniej 1.7.
Zbadaj jeszcze raz najlepiej caly pakiet tarczycowy.
 
reklama
Do góry