reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niestety moje dwa zarodki nie przetrwały:no: wczoraj przestały się dzielić:no: całe szczęście że został ze mną ten jeden o ktorego się bardzo modle żeby już sobie pobył ze mna przez te 9 m-cy.
Dzisiaj w nocy mega mnie bolał brzuch i musiałam wziąść nospe,powiedzcie mi czy po transferze 19 lutego mogą ją brać spokojnie?

Możesz spokojnie nospę brać, mi potwierdzili to w klinice. Szkoda, że za późno, nikt mi nie powiedział, że można, pojechałam do apteki jak już porządnie mnie bolało, jakbym wiedziała od razu to może inaczej by się to skończyło...
 
Niestety moje dwa zarodki nie przetrwały:no: wczoraj przestały się dzielić:no: całe szczęście że został ze mną ten jeden o ktorego się bardzo modle żeby już sobie pobył ze mna przez te 9 m-cy.
Dzisiaj w nocy mega mnie bolał brzuch i musiałam wziąść nospe,powiedzcie mi czy po transferze 19 lutego mogą ją brać spokojnie?
Nospa Ci nie zaszkodzi. Ja ja bralam 3 razy dziennie nawet jak mnie nic nie bolalo
 
Dziewczyny wierzcie w swoje ostatnie kropeczki, one są silne[emoji4] to moje 2 ostatnie mrozaczki a patrzcie jakie już duże [emoji7]
1519214122-decb2d6f57db38bf-aaaaaa.jpeg
1519214133-0ad1c778ff9fd2f6-aaaaaa.jpeg
1519214165-ce063027813b80f7-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Oby moje mrozaki też tak wyrosły <3
 
[emoji8] jeszcze troszkę i tak na swoje maluszki będziesz patrzyła a my razem z Tobą będziemy je podziwiac[emoji4] zobaczysz jak do sierpnia Ci czas szybko minie a po będzie biegł jeszcze szybciej. co tam u Was?

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana chyba jednak lipiec :-)) Termin mi się z ostatniego usg zmienił na 5 sierpnia :-))
Oj już bym chciała być na Twoim etapie :p
 
Dziewczyny wiem że to może być trochę dziwne pytanie , ale strasznie nie daje mi to spokoju .
Czy podczas przygotowania to crio transferu który będzie mniej więcej 10 marca mogę normalnie chodzić na siłownię i na saunę A w szczególności na saunę ??
 
reklama
Dziewczyny wiem że to może być trochę dziwne pytanie , ale strasznie nie daje mi to spokoju .
Czy podczas przygotowania to crio transferu który będzie mniej więcej 10 marca mogę normalnie chodzić na siłownię i na saunę A w szczególności na saunę ??
Saunę bym odpuściła. Podobno się lepiej nie przegrzewać.
Bardzo intensywny wysiłek fizyczny też bym odpuściła. Normalne ćwiczenia jak najbardziej.
 
Do góry