reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tyle złych wieści ostatnio :-( marzę, by dożyć momentu w którym to forum będzie puste... Nikt nie będzie się tu udzielał... bo nie będzie takiej potrzeby.
@RedHotChiliPepper28 zauważyłam, że to idzie jakoś falami... czytałam Was kiedyś sporadycznie ale jak widziałam i zaobserwowałam, to albo jest lawina łez szczęścia albo smutku...
 
No i mam dzisiejsze wyniki beta 18dpt 211.1 i progesteron 13.26

Wcześniejsze bety 12dpt 34,59 i 14 DTP 53.21

Boje się o te puste jajo [emoji29]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Napisze co mysle - sorry za szczerosc - uwazam ze pozamaiatne- ale byly przypadki takie ze sie udawało. Takze 3maj sie :* sama wiem jakie to ciezkie bo czekam na wyniki i w glebi duszy wiem ze u mnie tez juz po ptokach ale ale ale... ta jeszcze nadzieja mala dopuki nie widze wynikow pozostaje....
 
@Faluś ale na pewno pozamiatane u @izabella87? to nie jest tak, że w ciągu 48h powinno rosnąć o 66%? Chyba nie umiem tego do końca liczyć :(
Wiesz ogolnie wszystko moze sie zdarzyc ja mialam podobnie i mialam ciaze pozamaciczna ale to nie regula. Moze taki organizm i tak powoli rosnie, ale mimo wszystko uwazam ze za ciut za wolno. Musi sie dobrze pilnowac i badac co dwa dni oby bylo dobrze 3 mam ✊i mam nadzieje ze sie myle, ale po co ubarwiac czasem cos.co moze byc roznie... napewno.to nie zadowalajacy wynik ale tez nie zly.
 
No to widzisz możliwe że źle go ocenilismy właśnie po to jest i po do niego chodzisz cieszę się że spełnił twoje marzenie

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
witam was kochane niestety stan Damiego sie nie poprawia a pogarsza z dnia na dzień... dzis stracił swiadomosc ciezko z nim trzymac kontak... nie chce jesc pije wode tylko tabletek tez nie chce.. nie wiem juz co robic...lekarze juz nic nie chca dawac bo zagrozenie życia jest... ahh kochane nie wiem jak to wszystko przeżyje... powoli dostaje do głowy z tego wszystkiego ...

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moze głupie pytanie,ale pomozcie...Od dzisiaj zaczynam zastrzyki. Mam puregon 600. Moja dawka to 150. Czyli jak na dzisiaj ustawie pena na 150 i wstrzykne (zejdzie wtedy do 0) to jutro znow ustawiam na 150 czy na 300?
Nie znów ustawiasz pena na 150 bo jak ustawisz 300 to tak jak byś sobie dwie dawki podała
 
reklama
Hej dziewczęta, poczytuje Was od jakiegoś czasu...jestem serduchem z Wami, bo też staram sie o maleństwo i juz drugi raz dostaje po d...:( to moja pierwsza procedura i drugi transfer. Pierwszym razem beta nawet nie drgnela w pazdzierniku zeszlego roku. Tym razem takze podano dwa zarodki 3 dniowe 8a i beta w 8dpt 6,26. Mialam nadzieje, ze moze ruszy i dzis zrobilam sobie II wer ale klapa, bo tylko 8,8 a jest dzis 12dpt. Dziwne tylko ze dr ktory mnie prowadzi umowil mnie dopiero na weryfikacje i wizyte w 16dpt, ale nie wytrzymalam i sama zrobilam w innym labo.
 
Do góry