reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ja szczerze powiedziawszy caly czas lezalam bo te zyganka tak.dawaly mi w kosc. Bardzo czesto na poczarkach ciazy kobiety sa okropnie senne i.moga spać non stop, no rewolucja tam.u nas zachodzi wiec roznie organizm moze reagowac..zycze Ci zebys nie musiała wymiotowac:)
Dzieki i wzajemnie cudownego samopoczucia ❤️
 
reklama
Kochana na cyklu sztucznym estrofem jest ok, bo estradiol musi być na jakimś poziomie, żeby ciąża rozwijała się dobrze, ważne, żeby nie brać zbyt długo, w odpowiednim momencie trzeba zacząć schodzić z dawek, ale też nie za szybko. Nie masz dużej dawki, więc jest dobrze :) A że duphaston źle to nie słyszałam :)
@Kurcia ja z estrofemu zeszłam w 7-8 dni po pozytywnej becie ;)
 
Ja o niczym nie decydowałam, nikt mnie o to nie pytał, nie było tego w umowie :szok: ale ja się leczę w Invikcie w Gdańsku, może tutaj z automatu morżą osobno :confused: poza tym w dokumentach mam jasno zaznaczone podawanie jednego zarodka, więc myślę że bezsensem byłoby mrożenie dwóch na raz...



Mi lekarz powiedział, że to była bardzo dobra decyzja. Pytałam, czy mrożone zapładniają się gorzej, powiedział że nieznacznie... No najwyżej 900zł psu w dupę za przeproszeniem, przy tych wszystkich kosztach to i tak niewiele...



Nikt się mnie nie pytał, serio :szok: ja z Gdańskiej Invicty.



Kochana ochłoń, w emocjach nie ma co podejmować decyzji... tulę :*



To już nie powinien zakłamywać, ale dziewczyny się lepiej znają. Moim zdaniem powinnaś iść po zwolnienie tak czy siak...
Wlasnie sie pozniej zorientowalam ze chyba w innej klinice sie leczysz:) no moj gin nie jest zwolennikiem zapladniania rizmrozonych oocytiw i ja juz wiem dlaczego. Na 12 zaplodnily sie 2 czy 3 a w sumie nie wiem czy mam jakies mrozaku z tym mrożonych oocytow-musialabym przedzwonc do embrilogow bo juz nie pamietam
 
Mi mdłości przeszły na chyba 2 dni i jazda znowu :) dziś troszeczkę lepiej :) nooo fajnie zjeść coś normalnego co nie ? :D ja dzień w dzień na śniadanie tylko dżem truskawkowy :laugh2:Ale wczoraj zaryzykowalam i mąż przygotował parówki :D ładnie weszły :laugh2:
Zapachy też znosze dobrze , w sumie od początku jakiegoś problemu z tym nie miałam i jedyne czego moje bobo nie przyswaja to pieczone udka :laugh2: chciałam zaryzykować w sobotę mimo , że strasznie mi smierdzialo i zjadłam ale dzidzi dała mi do zrozumienia że to ostatni raz :laugh2::laugh2::laugh2:
Tak siusiu to na porządku dziennym :laugh2: masakra z tym ! :p coś widać już po Tobie ? :p
Juz brzusio się pokazuje powoli. Boze mam nadzieje ze mi mdlosci nie wroca. Ja z mies to wczoraj pierwszy raz zjadlam roladke z piersi kurczaka ze szpinakiem bo na urodzinach bylam a tak to tylko zupki. Dzus zrobilam lasagne i zobaczymy czy wejdzie
 
Juz brzusio się pokazuje powoli. Boze mam nadzieje ze mi mdlosci nie wroca. Ja z mies to wczoraj pierwszy raz zjadlam roladke z piersi kurczaka ze szpinakiem bo na urodzinach bylam a tak to tylko zupki. Dzus zrobilam lasagne i zobaczymy czy wejdzie
Ja to mam brzuchol :laugh2: nie wiem jak się wygląda w 5miesiacu ale może i tak wyglądam teraz ?:laugh2: nie wiem czemu tak :laugh2: kochana to 3mam kciuki żeby Ci weszło ładnie i żebyś już się nie męczyła:)
 
No i mam dzisiejsze wyniki beta 18dpt 211.1 i progesteron 13.26

Wcześniejsze bety 12dpt 34,59 i 14 DTP 53.21

Boje się o te puste jajo [emoji29]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry