reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochana każda z nas to przeżywa... taka nutę zazdrości :( ze my musimy się starać i walczyć a inni po prostu mają dzieci...
piękny wynik punkcji... musisz teraz wierzyć że niedługo i Ty dołączysz do grona ciężarnych...jesteś już coraz bliżej :)
Ty po punkcji jesteś w stanie normalnie funkcjowac?? Zazdroszczę bo ja to umieralam ;) już doczytałam ;)
Jakoś łagodnie przechodzę te punkcje,mogę nawet z domu wyjść bo byłam po leki w aptece i na chwilę koleżankę odwiedzić, choć czułam,że jestem tam obolała i mnie ciągnie.
 
reklama
Nie nastawiaj sie w taki sposob. Kazda z nas tutaj nie siedzi bezczynnie tylko walczymy o mozliwosc posiadania dziecka. I to jest najwazniejsze. Ze robimy wszystko co w naszej mocy, zeby sie w koncu udalo [emoji4] glowa do gory Kochana! Pamietaj ze pozytywne nastawienie to juz polowa sukcesu! [emoji9] w koncu kazda z nas bedzie mama [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No to też prawda , dziekuje za miłe słowa fajnie ,że tutaj napisałam , bo dobrze jest jak jeden drugiego wspiera :)
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :*
emoji173.png


Luty to miesiąc miłości, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :*

Shake it up baby, twist and shout
Będzie sie działo


Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz


2018-02-17 chlopkers wizyta serduszkowa <3

2018-02-19 Maryanka wizyta pecherzykowa
2018-02-19 PaulinkaP podglądanie jajek przed crio
2018-02-19 Megi1985@ transfer !!
2018-02-21 Vorreiavereunbimbo transfer !!
2018-02-21 Angelad wizyta startowa do ivf
2018-02-22 Barburka podglądanie maluszka <3
2018-02-26 Chocolateri podglądanie maluszków <3
2018-02-27 Aguleczka29 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-02-27 RedHotChiliPepper28podglądanie maluszka <3
2018-02-28 monik91 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 hope322 USG połówkowe, badania prenatalne
2018-03-02 Oczekiwanie2017 podglądanie maluszka <3
2018-03-02 zylwia podglądanie maluszka <3
2018-03-08 encka86 podglądanie maluszka <3
2018-03-12 RedHotChiliPepper28 badania prenatalne I trymestru
2018-04-05 meg86 termin porodu
2018-04-09 oczekująca2790 termin porodu
2018-04-10 ludek termin porodu
2018-05-06 Evelin83 termin porodu
2018-06-13 jasani termin porodu
2018-07-01 Peugeotka36 termin porodu
2018-07-08 Aguleczka29 termin porodu
2018-07-16 hope322 termin porodu
2018-08-02 Oczekiwanie2017 termin porodu
2018-08-04 Weronika63 termin porodu
2018-08-11 walczaca o szczescie termin porodu
2018-08-19 misis188 termin porodu
2018-08-21 zylwia termin porodu
2018-08-27 encka86 termin porodu
2018-09-22 RedHotChiliPepper28 termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję ;)
 
@chlopkers kciuki za Twojego malucha !! ✊✊✊ wszystkie trzymamy kciuki za Was ! ❤ niech leniuszek się dziś pokaże mamusi! ✊
O której masz wizytę ?

MIŁEGO WEEKENDU KOCHANE ! :* ❤
 
Do polowy marca jeszcze strasznie daleko, ale moze organizm zdazy sie doprowadzic do porzadku. Jak ci dadza w tylek na obozie to moze szybciej przyjdzie:) ile czasu on trwa? Duzo sie placi? Powiem ci, ze to naprawde ciekawy pomysl:)

no mam nadzieje, ale moze pojde do lekarza aby mi dal cos na wywolanie @ bo swira dostane. Tylko to plamienie wychodzi tak jakby w terminie @ tylko nie rozumiem dlaczego teraz juz dwa miesiace po poronieniu nie mam normalnego krwawienia.

Co do obozu to jest super opcja, w tamtym roku pojechalam na oboz Chodakowskiej w kwietniu (to byl czas dla mnie po naladowaniu baterii po poronieniu) i bylo bardzo fajnie, oboz byl w Wadowicach, kosztowal 3,500zl za tydzien, byly 3 treningi dziennie (yoga rano, nordic walking w poludnie i trening z Choda albo jej mezem na wieczor). Teraz chyba kosztuje 3,800zl, a miejsca dopiero na czerwiec [emoji848]
Teraz jade na oboz Anki Dziedzic, jest tanszy bo kosztuje 2,199zl i beda dwa treningi dziennie z Ania plus wyklady o makijazu, kosmetykach itp, tez trwa tydzien. Mam nadzieje ze bedzie super, mniej osob bo tylko 20 :) Licze ze uda mi sie podladowac baterie!!!

Link do: Obozy z Anką Dziedzic! – Zapraszamy na wyjazd!

A wlasnie @dzoasia i dziewczyny z Krakowa moze Wy macie pomysl jak sie dostac z lotniska w Krakowie do hotelu Kocierz Hotel & Spa? Poki co mam taxi z hotelu za 200zl (choc Pan kierowca napisal 250zl) ale mam nadzieje ze 200zl sie uda bo taka oferte dali mi z hotelu.
Jakie sa jeszcze opcje? Dodam ze to jest niedziela, przylatuje o 14!



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@chlopkers kciuki za Twojego malucha !! [emoji110][emoji110][emoji110] wszystkie trzymamy kciuki za Was ! [emoji173] niech leniuszek się dziś pokaże mamusi! [emoji110][emoji173]
O której masz wizytę ?

MIŁEGO WEEKENDU KOCHANE ! :* [emoji173]
Ojej jak milo [emoji9]
Juz jedziemy do Warszawy, wizyta o 11.40 [emoji4] oby sie spelnily Twoje slowa [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Murawa co u Ciebie? :) Nie siedź w krzaczorach!!
i cofnij mi ta brzydka ocene jak możesz :D
HEJJJJJJ ...JA TOBIE BRZYDKĄ OCENĘ????Niemożliwości jakieś.....:p
Poszukam I oczywista cofne-podpowiedz gdzie????
A to dlatego pewno ,że w robocie młyn A ja staram się mimo wszystko być z Wami na bieżąco...choć trudne to-bo szalejecie Kobity.
U mnie????....hmmm zbieram fundusze, Najpierw Pasnik ,potem mój ostatni Mrożony Slabeusz....
Jak się nie uda-to stymulacja-ale teraz już się przykładamy na maksa-przekonałam nawet M.Czyli bierem diety,suplementy I wszystkie inne tam separację itd.A ja Wiesz na to kaaasy trza.
Nooo...I co ważne dla mnie....mój mega mały sukcesssss-muszę się pochwalić-no to podczas romantiko spacero przekonałam MEGO M do ewentualnej adopcji :D miałam ochotę wydrzeć się na całe gardlo:D bo wcześniej kompletnie nie było tematu....
Także -tak czy siak będę mama-i to daje mi
Moc :D
Się rozpisalam...
A jak tam Twoja walka?
Chyba ogarniesz się wcześniej niż ja????
Bo mój plan to pewnie lipiec,sierpień...
 
Do góry