reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

HEJJJJJJ ...JA TOBIE BRZYDKĄ OCENĘ????Niemożliwości jakieś.....:p
Poszukam I oczywista cofne-podpowiedz gdzie????
A to dlatego pewno ,że w robocie młyn A ja staram się mimo wszystko być z Wami na bieżąco...choć trudne to-bo szalejecie Kobity.
U mnie????....hmmm zbieram fundusze, Najpierw Pasnik ,potem mój ostatni Mrożony Slabeusz....
Jak się nie uda-to stymulacja-ale teraz już się przykładamy na maksa-przekonałam nawet M.Czyli bierem diety,suplementy I wszystkie inne tam separację itd.A ja Wiesz na to kaaasy trza.
Nooo...I co ważne dla mnie....mój mega mały sukcesssss-muszę się pochwalić-no to podczas romantiko spacero przekonałam MEGO M do ewentualnej adopcji :D miałam ochotę wydrzeć się na całe gardlo:D bo wcześniej kompletnie nie było tematu....
Także -tak czy siak będę mama-i to daje mi
Moc :D
Się rozpisalam...
A jak tam Twoja walka?
Chyba ogarniesz się wcześniej niż ja????
Bo mój plan to pewnie lipiec,sierpień...
Super!!! Poplakalam sie❤
 
reklama
HEJJJJJJ ...JA TOBIE BRZYDKĄ OCENĘ????Niemożliwości jakieś.....:p
Poszukam I oczywista cofne-podpowiedz gdzie????
A to dlatego pewno ,że w robocie młyn A ja staram się mimo wszystko być z Wami na bieżąco...choć trudne to-bo szalejecie Kobity.
U mnie????....hmmm zbieram fundusze, Najpierw Pasnik ,potem mój ostatni Mrożony Slabeusz....
Jak się nie uda-to stymulacja-ale teraz już się przykładamy na maksa-przekonałam nawet M.Czyli bierem diety,suplementy I wszystkie inne tam separację itd.A ja Wiesz na to kaaasy trza.
Nooo...I co ważne dla mnie....mój mega mały sukcesssss-muszę się pochwalić-no to podczas romantiko spacero przekonałam MEGO M do ewentualnej adopcji :D miałam ochotę wydrzeć się na całe gardlo:D bo wcześniej kompletnie nie było tematu....
Także -tak czy siak będę mama-i to daje mi
Moc :D
Się rozpisalam...
A jak tam Twoja walka?
Chyba ogarniesz się wcześniej niż ja????
Bo mój plan to pewnie lipiec,sierpień...
Szalejesz malenka :) super, ze caly czas cos dzialacie, ja mam nadzieje, ze adopcja choc jest bardzo szlachetna to nie bedzie potrzebna. Ja od zawsze myslalam o adopcji jako o alternatywie, ale moj nie chce o tym slyszec... ehh...
Nie wiem, kiedy bede startowac, mam nadzieje, ze jak najszybciej :)
 
@dżoasia @Oczekiwanie2017

Krwawienie jest, ale juz delikatne. Wczoraj bardzo dużo poszło. Lekarz obchód zrobił, powiedział, że trudno ocenić, kiedy mnie wypuszczą. Na razie żadnych badań nie mam.
Kochana daj znac po badaniach ale na prawde bardzo duzo dziewczyn miało krwiaki i wszystko sie dobrze skończyło za kazdym razem tylko musisz kochana lezec, wstawac tylko za potrzeba. Bedzie dobrze ❤ ( troche naduzywam ✊i❤ ale to dlatego ze w końcu umie je wklejać) :)
 
Właśnie dostaliśmy info,że z 8 zapłodniły się 4. Pluje sobie w brodę,że się nie uparłam żeby zapładniali wszystkie. No,ale mądry Polak po szkodzie. Mam nadzieję,że chociaż jeda dotrwa do 5 dnia.
 
Dziewczyny mam pytanie w czwartek maialam transfer, a w poniedzialek lekarz kazał zgłosić się na poziom progesteronu we krwi. Czy po 3 dniach będę już coś wiedziała czy tylko spradzają działanie leków ?
Vorreiavereunbimbo 4 to dobry wynik jesli przetrwają wszystkie to mam na transfer plus mrożaczki super. Ja jestem po transferze u nas mrożaczków nie było niestety
 
Szalejesz malenka :) super, ze caly czas cos dzialacie, ja mam nadzieje, ze adopcja choc jest bardzo szlachetna to nie bedzie potrzebna. Ja od zawsze myslalam o adopcji jako o alternatywie, ale moj nie chce o tym slyszec... ehh...
Nie wiem, kiedy bede startowac, mam nadzieje, ze jak najszybciej :)

Oczywista też mam taką nadzieję...mój też był na absolutnie nieeee-i jeśli chodzi o adopcje-nic szlachetnego :D zwykły egoizm :D
Co do szybkiego startowania-tego Tobie I innym I sobie życzę ...I niech będzie owocne.
 
Dziewczyny mam pytanie w czwartek maialam transfer, a w poniedzialek lekarz kazał zgłosić się na poziom progesteronu we krwi. Czy po 3 dniach będę już coś wiedziała czy tylko spradzają działanie leków ?
Vorreiavereunbimbo 4 to dobry wynik jesli przetrwają wszystkie to mam na transfer plus mrożaczki super. Ja jestem po transferze u nas mrożaczków nie było niestety

Jak tylko na progesteron, to on Ci nic nie powie, ale nawet beta nic Ci nie powie po 4 dniach.

Dziewczyny czy któraś z Was ma tą mutację MTHFR i jakieś leki w związku z tym dostała po transferze? Bo ja kompletnie nic.
 
Właśnie dostaliśmy info,że z 8 zapłodniły się 4. Pluje sobie w brodę,że się nie uparłam żeby zapładniali wszystkie. No,ale mądry Polak po szkodzie. Mam nadzieję,że chociaż jeda dotrwa do 5 dnia.

Nie pluj sobie w brodę, tylko lekarzowi w twarz, że tak Ci kretyn podpowiedział.
Trzymam kciuki, żeby wszystkie 4 dotrwały do 5 doby✊✊✊✊☺☺
 
reklama
Do góry