reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny, u mnie beta HCG w 16 dpt wynosi az 1036. Obawiam sie ze cos jest nie tak bo max na 4 tydzien ciazy w tabelce z laboratorium jest 720. Slyszeliscie o zasniadzie groniastym i wysokiej becie przy nim?
Ja w 9dpt mialam bete 460, nie robilam weryfikacji ale zakladajac, ze sie podwajala co dwa dni mialam duzo wyzszy wynik niz Ty a z dzieckiem wszystko dobrze i leci 19tc. Jak dla mnie wynik jest prawidlowy i nie masz sie czym martwic.
 
reklama
Więc chyba tak zrobimy że podpiszemy przed zabiegiem ,albo zaznaczymy 2a później ewentualnie zmienimy . Bralyscie chorobowe z pracy ? Bo ja już rozmawiałam z kierownikiem i powiedziałam jak wygląda sytuacja i bez problemu pozwolił mi wziasc chorobowe .
Tak. Ja jestem na zwolnieniu od poczatku stycznia. Zle znosilam stymulacje, bylam w trakcie dwa dni w pracy, ale i tak nic nie moglam zrobic, tylko siedzialam przy biurku tylko trzymajac sie za brzuch, masakra, wiec poszlam na L4. Super ze Twoj kierownik podszedl do sprawy w wyrozumialy sposob [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja się melduję. Pobrali 24,13 nadawało się do zapłodnienia,a zapłodniliśmy 8 komórek. Problem z wyjazdem rozwiązany - lekarz mi zabronił. Szoda mi bardzo,ale co zrobić. W ogóle strasznie mnie boli wszystko,nie spodziewałam się aż takich boleści. Ale czego się nie robi dla dzidziusia.
Niech teraz pieknie rosna ✊
 
Tak. Ja jestem na zwolnieniu od poczatku stycznia. Zle znosilam stymulacje, bylam w trakcie dwa dni w pracy, ale i tak nic nie moglam zrobic, tylko siedzialam przy biurku tylko trzymajac sie za brzuch, masakra, wiec poszlam na L4. Super ze Twoj kierownik podszedl do sprawy w wyrozumialy sposob [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
tez sie ciesze ,że problem z pracą mam tak jakby z głowy ... ale i tak po nocach nie śpie bo boje sie jak to bedzie , sama czuje ze robie się coraz słabsza psychicznie ... wszyscy wokół mają dzieci ... to boli
 
Kochana a Ty sprawdzałaś betę, czy na pewno spadła do 0? Jeśli tak, to może trzeba wywołać @ np duphastonem albo luteiną. Jeśli nie spadła całkowicie, to chyba niestety trzeba poradzić się jakiegoś lekarza, czy nie trzeba jednak łyżeczkowania zrobić. @Pixie_Dixie tak miała, że minimalna beta bardzo długo się utrzymywała i niestety skończyło się łyżeczkowaniem

mialam bete sprawdzana zaraz na poczatku stycznia, u nas z labo pokazuje tylko <5 i tak wyszlo, poza tym mialam plamienie ktore trwalo prawie 3 tygodnie w styczniu i mialam usg, niby nic nie ma i czysto. Teraz dostalam plamienie na poczatku tygodnia i myslalam ze sie rozkreci i znow po 3 dniach przestalo! Lekarz mowil ze to plamienie w styczniu to byl niby poczatek cyklu i dlatego ze to bylo pierwsze po poronieniu to bylo slabe ale teraz za cholere nie wiem o co chodzi! Dodam ze zadnego bolu ani nic takiego ... A zeby zrobic NK to najlepiej aby byl normalny cykl, bede robic przez punkcje. Poczekam juz chyba do wizyty 20 marca, jak nie dostane @ to chyba poprosze o wywolanie. Cos sie obawiam ze troche minie zanim podejde do transferu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tez sie ciesze ,że problem z pracą mam tak jakby z głowy ... ale i tak po nocach nie śpie bo boje sie jak to bedzie , sama czuje ze robie się coraz słabsza psychicznie ... wszyscy wokół mają dzieci ... to boli
Nie nastawiaj sie w taki sposob. Kazda z nas tutaj nie siedzi bezczynnie tylko walczymy o mozliwosc posiadania dziecka. I to jest najwazniejsze. Ze robimy wszystko co w naszej mocy, zeby sie w koncu udalo [emoji4] glowa do gory Kochana! Pamietaj ze pozytywne nastawienie to juz polowa sukcesu! [emoji9] w koncu kazda z nas bedzie mama [emoji173]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Więc chyba tak zrobimy że podpiszemy przed zabiegiem ,albo zaznaczymy 2a później ewentualnie zmienimy . Bralyscie chorobowe z pracy ? Bo ja już rozmawiałam z kierownikiem i powiedziałam jak wygląda sytuacja i bez problemu pozwolił mi wziasc chorobowe .
Ja tylko po jednym transferze nie miałam chorobowego a tak to za kazdym razem
 
reklama
Pojawilo sie duzo zywej krwi... meza nie ma, prawa jazdy nie ma, nikogo nie ma - bom sloik, co za praca przyjechal. Zestresowana zadzwonilam do sasiada. Okazalo sie, ze duzy krwiak. Kazali zostac w szpitalu. Martwie sie o dwa serduszka.
Aż zamarłam jak przeczytałam Twój post :hmm:Musi być dobrze kochana,tylko proszę dawaj znać co u Ciebie, ja będę trzymała mocno kciuki żeby wszystko było dobrze.
Trzymaj się❤❤
 
Do góry