reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mogłybyście polecić jakiegoś dobrego endokrynologa z Wawy? Koleżanka w ciąży ma haszimoto i potrzebuje specjalisty.
 
reklama
Syty glodnego nie zrozumie Kochana.Dziwię się tylko że siostra rodzona tak mogła Cię potraktować. Nieładnie.
Na specjalne życzenie moje blastusie 5.1.1 i 5.2.3 [emoji16]
1518811684-8945aeebb64fcb0b-aaaaaa.jpeg


[emoji127] 28.09.2017 Piotruś i Oleńka[/QUOTE]

Slodziaki jakie juz duze sa :)
Anetka ucaluj je od ciotki ;)
 
Pojawilo sie duzo zywej krwi... meza nie ma, prawa jazdy nie ma, nikogo nie ma - bom sloik, co za praca przyjechal. Zestresowana zadzwonilam do sasiada. Okazalo sie, ze duzy krwiak. Kazali zostac w szpitalu. Martwie sie o dwa serduszka.

Odpoczywaj dużo a wszystko będzie dobrze. Dobrze, że jesteś w szpitalu i masz stałą opiekę. A pomocny sąsiad to skarb:)
 
I ja się melduję. Pobrali 24,13 nadawało się do zapłodnienia,a zapłodniliśmy 8 komórek. Problem z wyjazdem rozwiązany - lekarz mi zabronił. Szoda mi bardzo,ale co zrobić. W ogóle strasznie mnie boli wszystko,nie spodziewałam się aż takich boleści. Ale czego się nie robi dla dzidziusia.
Gratulacje piekny wynik. A czemu zapladnialiscie tylko 8 a nie wszystkie 13?
 
@gosia321, odpisal Ci w koncu albo zadzwonil?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na poprzedniego meila z watpliwosciami nie. Ale jak poprosilam czy moge miec wczesniej wyslane recepty i zalecenia to odpisal od razu zadzwonkl i receptki ida a na moj termin juz jest koniczyna wpisana;)
Ale mimo kombinacji jak tu zrobic zeby nie tracic cyklu i tak dupa bo od antybiotyku z kliniki musi minac 10 dni a pozatym musze sie wykurowac tak na tip top
 
Na poprzedniego meila z watpliwosciami nie. Ale jak poprosilam czy moge miec wczesniej wyslane recepty i zalecenia to odpisal od razu zadzwonkl i receptki ida a na moj termin juz jest koniczyna wpisana;)
Ale mimo kombinacji jak tu zrobic zeby nie tracic cyklu i tak dupa bo od antybiotyku z kliniki musi minac 10 dni a pozatym musze sie wykurowac tak na tip top

Czyli jeden cykl przerwy i dajesz z transferem???


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
mialam bete sprawdzana zaraz na poczatku stycznia, u nas z labo pokazuje tylko <5 i tak wyszlo, poza tym mialam plamienie ktore trwalo prawie 3 tygodnie w styczniu i mialam usg, niby nic nie ma i czysto. Teraz dostalam plamienie na poczatku tygodnia i myslalam ze sie rozkreci i znow po 3 dniach przestalo! Lekarz mowil ze to plamienie w styczniu to byl niby poczatek cyklu i dlatego ze to bylo pierwsze po poronieniu to bylo slabe ale teraz za cholere nie wiem o co chodzi! Dodam ze zadnego bolu ani nic takiego ... A zeby zrobic NK to najlepiej aby byl normalny cykl, bede robic przez punkcje. Poczekam juz chyba do wizyty 20 marca, jak nie dostane @ to chyba poprosze o wywolanie. Cos sie obawiam ze troche minie zanim podejde do transferu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Do polowy marca jeszcze strasznie daleko, ale moze organizm zdazy sie doprowadzic do porzadku. Jak ci dadza w tylek na obozie to moze szybciej przyjdzie:) ile czasu on trwa? Duzo sie placi? Powiem ci, ze to naprawde ciekawy pomysl:)
 
reklama
Do góry